Forum PCLab.pl: PlayStation classic - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

PlayStation classic With 20 Pre-Loaded Games Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 01 Listopad 2018 - 10:30

Fajna lista, pozycje zróżnicowane. Choć pewnie każdy przez pryzmat nostalgii wyobrażał ją sobie nieco inaczej ;)

#22 Użytkownik jest niedostępny   Gonzo3211 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Listopad 2018 - 00:45

Ciekaw jestem jak im się to sprzeda. O "klapie" nie może być mowy, bo ich to kosztowało zapewne kilka groszy, a kto łyknie za 99 jurków, to już jaka przebitka.
Sam anulowałem rezerwację. Bynajmniej nie dlatego że złożyłem zajebongo zestaw ps2 za ułamek tej kwoty i zostało by jeszcze na ho ho...
Tzn. dlatego też :E, ale jak poczytałem sobie komentarze to faktycznie mogli zrobić to zdecydowanie lepiej, niż "zwykły" skok na kasę jak N. Przed sekundą podłączyłem oryginalnego szaraka i to je to i gdyby zrobili wsparcie dla płyt, bez regionu, może ps store, to od razu wyglądało by to inaczej. Taki szarak XXI wieku.
Ktoś tam im to na pewno kupi.

#23 Użytkownik jest niedostępny   Termez 

• Don Termezo
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Listopad 2018 - 09:43

Zobacz postGonzo3211, o 02 Listopad 2018 - 00:45, napisał(a):

Ciekaw jestem jak im się to sprzeda. O "klapie" nie może być mowy, bo ich to kosztowało zapewne kilka groszy, a kto łyknie za 99 jurków, to już jaka przebitka.
Sam anulowałem rezerwację. Bynajmniej nie dlatego że złożyłem zajebongo zestaw ps2 za ułamek tej kwoty i zostało by jeszcze na ho ho...
Tzn. dlatego też :E, ale jak poczytałem sobie komentarze to faktycznie mogli zrobić to zdecydowanie lepiej, niż "zwykły" skok na kasę jak N. Przed sekundą podłączyłem oryginalnego szaraka i to je to i gdyby zrobili wsparcie dla płyt, bez regionu, może ps store, to od razu wyglądało by to inaczej. Taki szarak XXI wieku.
Ktoś tam im to na pewno kupi.

Ja kupię na pewno :E.
Ale oby jednak złamali jak mininesy żeby można było dograć kilka swoich gier ;)

#24 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Grudzień 2018 - 10:25

This is really the main problem - the PlayStation Classic paints an overly negative picture of these games. Frame-rates are lower and less consistent, image quality is blurry and there are glitches. Input latency, while acceptable, remains higher than original hardware. The inclusion of PAL games remains totally baffling - and the idea that the emulator isn't fast enough to run the NTSC originals is the only explanation I can come up with here for this bizarre state of affairs.

https://www.eurogame...-classic-review

Antyczny MediaTek w połączeniu z otwartym PCSX ReARMed i ledwo to zipie. No i szkoda, że nie wszystkie gry to wersje NTSC, poszli trochę na łatwiznę. Powinni się do tego jakoś bardziej przyłożyć, przecież już PSP sobie lepiej radziło z emulacją gier z PSX na procku 333 MHz, tylko tam Sony miało swój własny emulator. Tutaj polecieli po najmniejszej linii oporu, do tego z kiepskim rezultatem.

No nic, może kiedyś się kupi jak będzie to latać za połowę obecnej ceny.

#25 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2018 - 15:00

Pewnie wszyscy już wiedzą, że PlayStation Classic zostało złamane. Do tej pory wymagało to jednak majsterkowania i wlutowania się w kość eMMC. Kilka dni temu Pat Hartl opracował mniej inwazyjną metodę w oparciu o specjalny skrypt (apka BleemSync), który modyfikuje pliki konsoli w taki sposób, że można na niej odpalić dowolny obraz gry z zewnętrznej pamięci (wszystko jest opisane na GitHubie). Tak więc wystarczy spreparować tylko odpowiedniego pendrive’a i gotowe - uruchamiamy sobie dowolnie wybrany tytuł.

Z jednej strony spoko, że zostało to rozgryzione, bo biblioteka gier dostępnych na Classica została rozszerzona o setki pozycji. Z drugiej jednak jak człowiek widzi jak koślawo to dział to w sumie nie wiem, czy jest się z czego cieszyć... O ironio PSC to chyba najgorszy kawałek plastiku do emulacji Szaraka :thumbdown: Już PlayStation TV sobie z tym radzi 10x lepiej i ma większe możliwości.

Żeby było jeszcze śmieszniej:
https://metro.co.uk/...lassic-8241725/

Wychodzi na to, że SNES Mini z odpalonym emu radzi sobie lepiej z odtwarzaniem gier z PSX-a niż nowa zabawka Sony :lol2:

Pewnie gdybym sobie PlayStation Classic ładnie wyciągnął z pudełeczka i podłączył do swojego TV to bym tych wszystkich niedociągnięć nawet nie zauważył. Jednak jak już człowiek o tym wie, ma to z tyłu głowy, do tego jeśli się spojrzy choćby jak łatwo przyszło to złamać (Sony nawet nie potrafiło dobrze zaszyfrować softu w środku, wszystko było podane jak na tacy,) to wyłania się obraz zwykłego partactwa, bubel i nic więcej. To chyba najgorsza konsola z rodziny PlayStation jaka się na rynku pojawiła. Trochę wstyd.

#26 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2018 - 17:04

Classic to niespecjalnie skrywany skok na kasę, granie na sentymentach i wspomnieniach. Skok po linii najmniejszego oporu, czytając wszystkie informacje o tym biednym pudle. Zagrać zagrałbym od czasu do czasu w niektóre kultowe tytuły, ale grosza nie dam za taką amatorszczyznę w wykonaniu Sony.

#27 Użytkownik jest niedostępny   traws 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2018 - 17:15

a po co się mieli starać zabezpieczyć taki bubel? puścili info wystarczająco wcześnie o konsoli. poszły preordery bo oh ah moja młodość. teraz to już im wisi :P to co mieli sprzedać to sprzedali a wątpię żeby chcieli to produkować jakoś dłużej i w ogóle ich obchodzi to że zrobili badziew na nieswoim emu xD tzn. obchodzi ich bo zrobili to tanim kosztem czy tam groszowym a sprzedają po 4 czy tam 5 stówek :D emulatory psx są wszędzie na fonie i czym tam kto chce więc po prostu coś sobie z tego uszczypali tanim kosztem że niby oficjalne nowe oryginalne itd. :) ładny ruch :) tylko "szkoda" że tak mało tego sprzedali bo coś tam było że w JP poszło dość mało sztuk ale pewnie i tak się cieszą :)

edit: zobaczyłem ten filmik z porównaniem snes classic xDD ja pierdol* haha masakra... w sumie zapomniałem że to taki bubel ale przypomniało mi się że widziałem jak arhon gra w psx classic na żywo i odpalił tekkena... wiedziałem że coś tu nie gra i chodzi to za wolno na pewno, pomimo tego że grało się w to sto lat temu. wiadomo dali wersje 50fps (pal?) żeby nie było widać spadków :) beczka

Ten post był edytowany przez traws dnia: 14 Grudzień 2018 - 17:22

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2