Skocz do zawartości
Termez

PlayStation classic

Rekomendowane odpowiedzi

Już zaczyna się zjazd ceny tego bubla.

I dobrze. Za okolice 200 można się zastanowić. Oczywiście biorąc pod uwagę odpowiednio za aktualizowaną bibliotekę.

Wyjdzie taniej niż malinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 220 tylko 279 złotych, za tyle jest teraz w Neonecie. 220 to wynosi obniżka ceny (z 499). W Euro RTV AGD jest za 275.

 

Swoja drogą to im szybko rura zmiękła. Pewnie zalega na magazynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, nikt kto trochę o tym padle poczytał, tego świadomie nie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 259 w media expert -10 zł kod za newsletter = 249. W komputronie podobnie, tylko tam coś mi się obiło o jakimś koncie vip na apce czy coś i wtedy -20, ale to do zweryfikowania.

 

Cena już dużo lepsza, choć nadal chyba za dużo :E. Ale już dużo lepiej niż na początku.

Za 150 mógłbym wziąć. Za 250 ma się ps3.

Krakowskim targiem za 200 kiedyś może się skuszę.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, nikt kto trochę o tym padle poczytał, tego świadomie nie kupi.

Ja to gówno kupię. Za 99zł, a cena pewnie niedługo zjedzie do tego pułapu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać, aż będzie to dodawane do chipsów, najlepiej prażynek Monster Munch :thumbup:

 

PS Classic to całkiem niezły gadżet, ale smrodek po tych wszystkich niedociągnięciach i wpadkach ciągle się unosi jednak. Kiedyś się kupi za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to gówno kupię. Za 99zł, a cena pewnie niedługo zjedzie do tego pułapu :E

Teraz wychodzi 245 w media expert :E.

Jak zleci z ceny to też wezmę, jakieś 150-190 zł i można wziąć jako gadżet, bo w sumie to samo mam na switchu, ale no wyjdzie podobnie do malinki, a w zestawie jest fajna buda, pudło, dwa pady i kabel hdmi :E. Szybkie plug&play, nie będzie opylało mi się wyciągać "prawdziwych" konsol.

Muszę poczytać jak teraz wygląda wydajność tego, do tego retroarch w sam raz do staroci z pegasusa.

 

Któryś z dwóch właścicieli na całą Polskę, mógłby wypowiedzieć się na temat jakości padów? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Któryś z dwóch właścicieli na całą Polskę, mógłby wypowiedzieć się na temat jakości padów? :E

 

Ja nie mam, ale wiem że wibracji tam nie ma. Przez to granie w MGS nie ma sensu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywista oczywistość. Bardziej chodziło mi o wykonanie i działanie przycisków.

Jest różnica na wadze względem oryginału, a gdzieś mi mignęło że skok klawiszy jest jakiś taki sraki, miękki, czego nienawidzę bo nie wiadomo czy weszło czy nie.

Choć może gdybym grywał sam to podepnę DS4/DS3, bo pewnie już można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka okazja była w xkomie, 175 złociszy :D.

Cena akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 172 zyle na amazonie.

Ciekawe ile tego natrzaskali że będą teraz wypychać w "promocjach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ceny się ustabilizowały jako tako, nie dokładają już za złotówkę do frytek.

209 w kompuszrocie, 200 wcześniej w ultimie.

Szkoda że nie ma za ~170 w promce u nas, w xkomie zaraz się rzucili i wykupili, bo te z rzeszy mają te wielkie achtungi na pudełku i szpeci to okropnie.

Jak się pojawi coś taniej to chyba wezmę, bo naszła mnie straszna ochota na psxa :E. Grałbym na "true" psxie, ale jak zobaczyłem brak części do tego na aledrogo, to wolę zostawić na pamiątkę, a pograć na tym pudełku z hdmi i usb :D. I nie bać się czy płyta się wczyta czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ceny się ustabilizowały jako tako, nie dokładają już za złotówkę do frytek.

209 w kompuszrocie, 200 wcześniej w ultimie.

Szkoda że nie ma za ~170 w promce u nas, w xkomie zaraz się rzucili i wykupili, bo te z rzeszy mają te wielkie achtungi na pudełku i szpeci to okropnie.

Jak się pojawi coś taniej to chyba wezmę, bo naszła mnie straszna ochota na psxa :E. Grałbym na "true" psxie, ale jak zobaczyłem brak części do tego na aledrogo, to wolę zostawić na pamiątkę, a pograć na tym pudełku z hdmi i usb :D. I nie bać się czy płyta się wczyta czy nie.

 

PSX Bardzo dobrze się trzyma, a odnowione idzie kupić po ~120-150 zł. Niedawno sobie kupiłem pierwszą lepszą z allegro i bez problemu ukończyłem MGS1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 150 może bym tego bubla przytulił, więcej bym nie dał.

 

Ewentualnie kiedyś tam można się rozejrzeć za używką w dobrej cenie, bo tak to IMO szkoda pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150? Nadal stówę za dużo. :E Taka fuszera więcej niż pięć dych IMO nie jest warta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

119 w media markt :E.

Brałbym, ale taki zlot ceny podejrzany i jak ludzie piszą, może się jeszcze doczekamy 99 u kogoś innego :E. A jeśli więcej sklepów ustawi na 119 to też spoko.

Było na g2a za ~135 i tyle samo w jakimś tam sol polu.

Najpierw się podpaliłem, ale chyba poczekam na rozwój wydarzeń. 99 wygląda lepiej jak 119, a teraz taki ukrop że i tak nie chciałoby mi się z tym bawić pewnie. Prezent na dzień dziecka byłby spóźniony tylko o tydzień, aaalee zobaczyymy.

Komputron 199.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło zamówienie, dzisiaj do odbioru.

 

Z tego co czytałem to w tej cenie ciężko o lepszy sprzęt do emulacji. W tym momencie można odpalac nie tylko gry z psx, ale snesa i kilku innych retro konsol. Podobno, po zmianie softu, nie ma problemu z wydajnością i opalaniem wersji NTSC. Można nawet już grać za pomocą DS4. I to wszystko w cenie lepszego obiadu na mieście.

 

Będzie fajna zabawka na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to już okazja można by rzec. Konsolka, dwa pady, kable i pudło.

Pójdę później zobaczyć czy będzie w media na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w media, ale nie mogli znaleźć na magazynie :D Wziąłem z euro 10zl drożej.

 

Trzeba przyznać, że sam sprzęt całkiem fajny, te pady nie są takie tragiczne (poza tym, że nie mają analogow), lekkie, ale nie wieją tandetą. Nawet w pewnym stopniu czuć ten klimat, jaki był za dzieciaka.

 

Co do wydajnosci/komfortu gry, to za dużo nie grałem, ale np w takim GTA odświeżanie mocno doskwiera. Tekken nawet całkiem spoko.

 

Największym problemem tego sprzętu była do tej pory cena, ale w tej chwili, to jedynym co doskwiera jest dobór gier... Dla mnie tylko 1/4 tytułów interesująca, ale na szczęście można temu zaradzić.

 

Fajny sprzęt do jakiegoś piwka z ziomkami, a dzięki rozmiarom można go łatwo zabrać ze sobą

 

 

Jak będę miał trochę czasu, żeby poogarniac alternatywny soft i inne gierki, to zdam relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak za te niecałe 120 złotych to zabawka nie najgorsza. Taka cena za coś takiego jest już zjadliwa i akceptowalna.

 

Ja paczkę odbiorę jutro pewnie, więc na weekend przetestuję sobie to ustrojstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że sam sprzęt całkiem fajny, te pady nie są takie tragiczne (poza tym, że nie mają analogow), lekkie, ale nie wieją tandetą.

Ludziom się w tyłkach poprzewracało już. Sam szukałem informacji o tych padach bo takie narzekanie i marudzenie i zawsze ble i nawet tutaj pytałem, a dla mnie one są bardzo dobre, a wierzcie mi że jestem wybredny Lekkie bo to nie dualshocki, ale pady rewelacja.

Jak tylko odebrałem po południu to nie mogłem się doczekać jak podłączę co miało miejsce dopiero teraz. Klimat jest, cały dzień chodziłem podjarany, teraz trochę pyknę ale dopiero jak wrzuci się swoje gierki to będzie orgazm - iss pro, tomba, croc, bond, tekken ntsc. Ogólnie wszystkiego więcej i lepiej. Sam emulator już da swoje.

Ogólnie sprzęt zajebisty, za taką cenę warto w uj. Jeśli trafi się w jeszcze lepszej cenie, to pewnie wezmę drugą.

Jest moc, i aż łezka się kręci w oku.

 

Gta faktycznie słabiutko działa, na razie pogram trochę z nostalgii na ori, to samo tekken. Będzie ogień :D

 

Wykonanie rewelka i o to chodzi, bo soft się poprawi, a za 120 złotych nie kupi się malinki (jakiegoś starocia pewnie), dwa pady, pudła, i kable, a taki projekt chodził mi po głowie od dawna (malinka w obudowie psx). Teraz mam wszystko prosto z pudła w świetnym wykonaniu.

Ale będzie grane, jestem wniebowzięty. :D

 

Jednocześnie czuję się młodo i staro :(:)

To już tyle lat...

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady raczej same w sobie nie są takie mega tragiczne, bardziej rozchodzi się o to, że są gorsze od pierwowzoru. W większości recenzji czy opinii ludzie na to narzekali i coś jest raczej na rzeczy. Krótszy kabel, plastik słabszej jakości, kontroler jest też lżejszy niż oryginalny pad (i nie chodzi tu o brak gałek czy wibracji, jest lżejszy od starszego, bliźniaczego modelu). Ludzie stękali też choćby na przyciski (czuć niby ten "tani" skok). Ja przekonam się jutro jak to z tym jest, ale wychodzę z założenia, że te wszystkie płacze nie są bezpodstawne. Ja wiem, że po tylu latach ciężko tak przy obecnej technologi przenieść to wszystko 1:1, ale mały niesmak pozostaje jednak.

 

No nic, za takie pieniądze to już nie ma co szukać dziury w całym. Przykre jest tylko to, że trzeba ingerować w sprzęt, aby doprowadzić go do pełni użyteczności. Sony dupy ruszyć się nie chciało i zrobili wszystko na odwal się, aby tylko minimalnym kosztem zarobić jak najwięcej. Nieładnie.

 

Co do kabla jeszcze, to będzie można go sobie w sumie łatwo przedłużyć :E

 

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...