Forum PCLab.pl: 3 miesiące z Oneplusem 6 - wideo recenzja - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

3 miesiące z Oneplusem 6 - wideo recenzja

#1 Użytkownik jest niedostępny   wilamx 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Wrzesień 2018 - 12:36

Witam ponownie, dziś chcę podzielić się z moja recenzją po lekko ponad 3 miesiącach używania Oneplusa 6 8/128GB w wersji Midnight Black.
Dla tych, co nie mają czasu obejrzeć - krótkie streszczenie - ogólnie jestem mega zadowolony - nie wyszły żadne kwiatki typu wypalony ekran, czy awaryjność. Jedyne zastrzeżenia mam do szkła, które rysuje się od patrzenia i warto zainwestować w szkło :(
Jak zawsze jestem wdzięczny za każde opinie - co poprawić, co jeszcze dopracować. Mam nadzieję, że różnica względem poprzednich filmów (np. między linkowaną tu recenzją Samsunga Wave) jest na plus :)
Na moim kanale staram skupiać się ogólnie na gadżetach, a nie konkretnych grupach sprzętów. Na przykład w najbliższym czasie (jak w końcu mi ją wyślą) pojawi się film o "taniej" deskorolce elektrycznej.
Link:https://youtu.be/taQg0-Mg_30

#2 Użytkownik jest niedostępny   Baronik 

• weteran PCLab
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Wrzesień 2018 - 07:57

Obejrzałem, zasubskrybowałem, zobaczymy jak Ci będziesz szło dalej - na razie nie ma dramatu :E Czasem mówisz trochę za cicho, czasem przydałoby się więcej najazdów na sprzęt w momencie jak o czymś opowiadasz (np. omawiając jakąś opcję warto by pokazać to na ekranie telefonu), same gadające głowy kiepsko się ogląda.

#3 Użytkownik jest niedostępny   wilamx 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 21 Wrzesień 2018 - 13:12

Ok, dzięki ;) Z głośnością od początku mam problem, ale wydaje mi się, że jest coraz lepiej. Sytuację na pewno poprawiłby mikrofon krawatowy i on chyba znajduje się teraz na pierwszym miejscu rzeczy do kupienia. Uwaga odnośnie zwiększenia ilości przebitek już zapisana w notesie z pomysłami :cool:

#4 Użytkownik jest niedostępny   Camembert 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 23 Wrzesień 2018 - 20:18

Cieszę się, że nic nie nawala, z niecierpliwością czekam na 6t w przyszłym miesiącu. Nie wytrzymam dłużej na swoim LG G5.

Subik za jakość i fajne przygotowanie. :)

Strona 1 z 1