Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wilamx

3 miesiące z Oneplusem 6 - wideo recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, dziś chcę podzielić się z moja recenzją po lekko ponad 3 miesiącach używania Oneplusa 6 8/128GB w wersji Midnight Black.

Dla tych, co nie mają czasu obejrzeć - krótkie streszczenie - ogólnie jestem mega zadowolony - nie wyszły żadne kwiatki typu wypalony ekran, czy awaryjność. Jedyne zastrzeżenia mam do szkła, które rysuje się od patrzenia i warto zainwestować w szkło :(

Jak zawsze jestem wdzięczny za każde opinie - co poprawić, co jeszcze dopracować. Mam nadzieję, że różnica względem poprzednich filmów (np. między linkowaną tu recenzją Samsunga Wave) jest na plus :)

Na moim kanale staram skupiać się ogólnie na gadżetach, a nie konkretnych grupach sprzętów. Na przykład w najbliższym czasie (jak w końcu mi ją wyślą) pojawi się film o "taniej" deskorolce elektrycznej.

Link:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, zasubskrybowałem, zobaczymy jak Ci będziesz szło dalej - na razie nie ma dramatu :E Czasem mówisz trochę za cicho, czasem przydałoby się więcej najazdów na sprzęt w momencie jak o czymś opowiadasz (np. omawiając jakąś opcję warto by pokazać to na ekranie telefonu), same gadające głowy kiepsko się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki ;) Z głośnością od początku mam problem, ale wydaje mi się, że jest coraz lepiej. Sytuację na pewno poprawiłby mikrofon krawatowy i on chyba znajduje się teraz na pierwszym miejscu rzeczy do kupienia. Uwaga odnośnie zwiększenia ilości przebitek już zapisana w notesie z pomysłami :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nic nie nawala, z niecierpliwością czekam na 6t w przyszłym miesiącu. Nie wytrzymam dłużej na swoim LG G5.

 

Subik za jakość i fajne przygotowanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...