Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

a1an

Zużycie 100% procesora G4600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z procesorem. Jest cały czas 100% zużycia. Mam tak chyba od momentu, gdy kupiłem komputer (marzec) ale nie za bardzo zwracałem na to uwagę. Temperatury mam dobre. Specyfikacja:

Intel Pentium G4600

Geforce GTX 1050 Ti

8 GB Ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania -->> opcje zasilania i tak ma być plan ustawiony na Zrównoważony (zalecane) następnie wejdź w "Zmień ustawienia planu" -->> Przywróć ustawienia domyślne tego planu smile.gif na wszelki wypadek zrób restart peceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z procesorem. Jest cały czas 100% zużycia. Mam tak chyba od momentu, gdy kupiłem komputer (marzec) ale nie za bardzo zwracałem na to uwagę. Temperatury mam dobre. Specyfikacja:

Intel Pentium G4600

Geforce GTX 1050 Ti

8 GB Ram

Jak się zużył w 100% to musisz wymienić, jak masz użycie 100% to powinieneś zacząć od przeskanowania wirusów, a następnie sprawdzić jak kolega wyżej proponuje plan zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania -->> opcje zasilania i tak ma być plan ustawiony na Zrównoważony (zalecane) następnie wejdź w "Zmień ustawienia planu" -->> Przywróć ustawienia domyślne tego planu smile.gif na wszelki wypadek zrób restart peceta.

Dziękuję bardzo, pomogło. Ustawiałem kiedyś na "Wydajność" i zapomniałem zmienić. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...