Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vincY

Upgrade komputera stacjonarnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

otóż czas wziąć się w końcu za ten sprzęt a nie chce całego na raz i stad moje pytanie od czego zacząć i co najbardziej zwiększy wydajność w grach ?

Aktualna specyfikacja wygląda następująco:

 

Płyta główna - asrock 980de3/u3s3 r2.0

Procesor - AMD FX-8320E 8MB (8CPUs) ~3.2GHz

Karta graficzna - Ge Force GTX 750Ti 2GB

RAM - 12GB DDR3 1333MHz

Zasilacz - Aerocool VP-750

 

Domyślam się, ze największym ,,dławikiem" tutaj jest grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No karta graficzna, ale procesor też - FX-y do grania to się nie nadawały.

 

Ile masz do wydania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie najlepiej sprzedać obecny i kupić nowy ;) Jak zmiana procka to zmiana płyty głównej i ram na ddr4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze sprzedaz nie bylaby glupia ale jednak wole go zachowac i cos porobic. Co do ceny to hmm, wiadomo, ze od razu 3k na karte nie wydam ale jakos tak lepiej/przystepnie. Myslalem nad 970 lecz je wycofali podobno przez wadliwosc i teraz nie wiem. Ile lacznie do wydania to ciezko okreslic bo to tak co miesiac cos nowego albo pozbierac bo nie ukrywam, ze pograc lubie ale nie siedze przy nim 12h dziennie. W to co gram to problemu nie mam lecz w nowszych tytulach juz te 40 fps troche boli. Gta V/online bez problemowo, cs:Go, LoL, Wiedzmin 3 jest fajnie. Ale pobralem demo forzy horizon 4 to juz jest te 40-60 stale ale przy niskiej grafice, gdzie w tej grze no te widoki musza byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie GTX 1060 6GB i oceń czy jest ok czy nie. Jak nie to odkładaj na wymianę płyty, proca i RAM. Ewentualnie GTX 1060 3GB, ale tu te 3GB jest trochę problematyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...