Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KenpachiSC

Wysyłka RTX 2080Ti z x-kom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zaznacze, że jeśli temat założyłem w złym dziale, to proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego, a nie kasowanie. Otóż zamówiłem w x-kom MSI RTX 2080Ti Gaming X Trio jako pre oder, ale potem nvidia ogłosiła, że przesuwa premiere 2080ti na 27 września. Jak wysłałem 17 września, czyli 2 dni temu zapytanie do sklepu, to mi odpisali, ze nie planują opóźnień. Czy ktoś z Was również planuje zakup 2080Ti niereferencyjnej w x-kom i ma jakieś informacje o opóźnieniach? Druga kwestia to zamierzam również kupić nowy zasilacz Seasonica, i nie wiem czy edytować zamówienie i zamówić go razem z kartą w x-kom, czy może zasilacz kupić osobno w sklepie Proline, który jest oficjalnym dystrybutorem seasonica na Polskę, i w przypadku ewentualnej gwarancji/rękojmi łatwiej by mi to było załatwić w Proline? Z góry dziękuje za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dostałem wiadomość z x-kom, że premiera została przesunięta na 29 września, a to jest sobota, czyli zamówienie zostanie wysłane dopiero 1 października "o ile nie nastąpą kolejne opóźnienia". To jest jakaś kpina ze strony Nvidii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się tak nie napalać na tą przereklamowaną i zupełnie nieopłacalną kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowania Seasonica od proline średnio polecam, od 27sierpnia brak odpowiedzi na e-mail odnośnie reklamacji, a sama przesyłka trafiła do nich 13sierpnia. Dopiero po kontakcie telefonicznym dowiedziałem się co i jak, ale czekam już ~40dni na rozstrzygniecie sprawy. :E Zasilacz na 5letniej gwarancji, padł po ~3latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze RTX 2080 przyjechaly 5 wrzesnia do PL. Jakby mi zalezalo to bym mial jedna karte w tych okolicach i bym mogl testy porobic duzo wczesniej.

 

Podobnie bylo z G4560. Dostalem go tydzien wczesniej i potwierdzilem podobna wydajnosc do i3-6100.

 

Hurtownie dostaja wczesniej sprzet. Teraz bywa tak ze do czasem trzymaja sie dat ze wysylka nie wczesniej niz 2-3 dni przed premiera aby sklepy sobie wszystko przygotowaly.

Albo wysylaja wczesniej z zaznaczenien zakazu sprzedazy. W zasadzie jakbysmy sprzedali wczesniej to kary nie zaplacimy bo nikt nic oficjalnie nie podpisuje tylko przy kolejnych premierach jest mocno na koncu kolejki.

 

Dlatego jak sa przecieki to z malych portali albo malych sklepow internetowych.

 

W duzych jak sie czasa pojawia to glownie dlatego ze ktos walnie sie z flaga active, unactive przy produkcie.

 

Na miejscu autora bym anulowal zamowienie i prosil o zwrot srodkow.

 

Nieoficjalnie mowi sie o spadku zamowien po publikacji testow.

Duza dostepnosc bedzie od 1 pazdziernika na tyle ze kazdy zaimteresowany dostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, wiadomo czy jutro będą mieli? X-kom ciągle przyjmuje zamówienia na 2080 Ti, morele pokazują, że będą dostępne od 29 października, a komputronik całkowicie wyłączył sprzedaż. Każdy inaczej xd. Są inne sklepy, w których można je kupić?

Za granicą już normalnie ludzie dostają karty.

 

Edit:

Oczywiście nie mają i nie wiadomo kiedy będą mieć -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...