Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hoooopsa

asus pb279q i netflix 4k?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w/w monitor , cpu i5 4430, gtx 1060 podłaczone kablem displayport w wersji 1.2 . Czy jest jakiś sposób, żeby oglądać materiały 4k na netflixie(mam wykupione premium) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalować apkę z microsoft store powinno 4k działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalować apkę z microsoft store powinno 4k działać

 

niestety nie, dodam jeszcze, że mam windowsa 10 ze wszystkimi aktualizacjami, próbowałem apkę netflixa i nie pokazuje materiałów 4k, max materiały to są hd...

http://prntscr.com/kwct7d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.techadvisor.co.uk/how-to/entertainment/how-watch-netflix-4k-on-your-computer-3672437/&prev=search

 

nie wiem może to wina procesora pisze że min 7 generacja - ale było by to bez sensu, monitor posiada HDCP 2.2 ?

 

Netflix w 4K do tej pory był dostępny tylko na komputerach wyposażonych w procesory najnowszej generacji. Dzięki nowym sterownikom kart GeForce z serii 384 posiadacze starszych komputerów też będą mogli oglądać filmy i seriale w najlepszej możliwej jakości.

 

Nadal do wyświetlania treści z serwisu Netflix w 4K potrzebny jest ekran z obsługą HDCP 2.2. Co więcej, każdy monitor podpięty do komputera musi go wspierać, a nie tylko ten, na którym oglądany jest serial lub film. W przeciwnym razie streaming wideo w 4K z Netfliksa nie będzie możliwy. ( może tutaj jest problem ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem, to jest bezsensu co pisze, myślę, że tu chodzi o to, że jeżeli byś chciał z karty zintegrowanej oglądać 4k to musisz mieć 7gen?

Nie mogę nic znaleźć o tym, czy mój monitor supportuje hdcp 2.2, wiem, że nie supportuje hdmi 2.0 i displayport 1.4. Ale 4k 60 hz działa.

na netflixie(apka z win10, microsoft edge, chrome) pokazuje mi max jakość hd, nawet full hd nie pokazuje i jakość naprawdę jest słaba, nie wiem o co chodzi, przecież to bezsensu, a mam wykupiony najwyższy pakiet ultra hd. Na tv(apka netflixa tv) wszystko jest ok, normalnie 4k widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sterownikach widać czy masz DHCP

 

4373996000_1297856667.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://help.netflix.com/pl/node/23742

 

Przesyłanie strumieniowe w jakości 4K wymaga zgodnego z protokołem HDCP 2.2 połączenia z obsługującym format 4K wyświetlaczem, procesora 7. generacji Intel Core oraz najnowszych aktualizacji systemu Windows

 

No nie odpalisz na tym procku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli mam procesor 7th generacji, to jak włączę apkę netflixa, to pokaże mi się opcja oglądania 4k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak używasz integry :D

 

Ale nvidia ma aktualnie w sterownikach obsługę 4K bez proców 7gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 1060 to proc nie musi być 7 generacji. Problem pewnie jest hdcp2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli monitor musi obslugiwac hdcp 2.2 zeby wyswietlaly sie materialy 4k w netflixie? Czyli moj monitor nie ma czegos takiego ? Istnieje jeszcze jakis sposob na dostep do materialow 4k na netflixie? Na netflixie jest tez opcja pobierz magerial filmowy wiec nie musiaobym wtedy streamowac 4k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...