Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chmielu1258

Dwie part słuchawek brzmią jak pod wodą

Rekomendowane odpowiedzi

AKG dołączone do Galaxy S9 i BRAINWAVZ HM5 podłączone do pc z win 7 i kartą Asus Xonar DG 5.1 brzmią jak pod wodą i jakby z daleka, myślałem ,że to kabel przedłużający ale podłączone bezpośrednio brzmią tak samo, ruszanie mini jackiem w gnieździe na karcie nic nie daje, podłączone do telefonu brzmią normalnie. Żadne efekty nie są włączone w kontrolerze Realtek. Zakładam ,że karta do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś na integrze? Wstępnie brzmi jakby był problem z masą. Jakichś efektów nie masz włączonych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty w kontrolerz Realtek ? Przecierz mowa o Xonar-ze. weź odinstaluj drivery i przeinstaluj na nowow. Ewentualnie sprawdź na jakimś Linuxie Live USB (jak na linuxie będzi się kaszanić to faktycznie może być coś z masą....).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli w Xonar DG audio centre, nie sprawdzałem integry, nie jest włączona w biosie. W integrze słychać piski i trzaski cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się tak nagle czy może dopiero kupiłeś ten sprzęt? Płyty Asrocka kiedyś były przeciętnej jakości, Xonary też czasami miewały problemy. Na start spróbuj ze sterownikami np. unixonar. Sprawdzałeś czy na front panelu i na tylnych wyjściach xonara jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowanie sterowników plus przetarcie PCI alkoholem pomogło, ciekawe które. Sprzęt mam od dawna, problem pojawił się po 4 dniowej nie obecności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...