Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kerri

Zasilacz pod i7-6700 i gtx 1070.

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mój komputer wygląda tak:

 

gtx 1050 ti 4gb

 

i7-6700

 

1x8 GB RAM 2400Mhz

 

MSI B250M bazooka

 

SSD 250GB

 

HDD 1TB

 

Zasilacz: Modecom FEEL 500W

 

Wiem że zasilacz to syf a niedługo chce zakupić używaną 1070 więc i tak bym musiał wymienić.

 

Polećcie mi coś sprawdzonego, co da rade sobie z tym prockiem i 1070. Co do budżetu to nie chce nic drogiego, wymiana karty to ostatnia rzecz która będzie robiona w tym komputerze więc nie potrzebuje zapasu mocy na kolejne wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do I7-6700 i gtx1070chieftec iArena 500w za 140-150zl. Jedyna jego wada to krótki kadel do zasilenia CPU. Trzeba czasami kupić przedłuzke. Lepszym wyborem pod tym względem będzie silentiumpc vero l2 500w za 179zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPC odpuściłbym sobie. Akurat ostatnio miałem okazje porównać supremo M2 do starego seasonica ss-400ET i jedynym plusem jest to, że ma większą sprawność. Za to sieje zakłóceniami wokół siebie jak głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SPC Vero M2 600 Watt. Modularny i cichy zasilacz, kable są długie i płaskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mój komputer wygląda tak:

 

gtx 1050 ti 4gb

 

i7-6700

 

1x8 GB RAM 2400Mhz

 

MSI B250M bazooka

 

SSD 250GB

 

HDD 1TB

 

Zasilacz: Modecom FEEL 500W

 

Wiem że zasilacz to syf a niedługo chce zakupić używaną 1070 więc i tak bym musiał wymienić.

 

Polećcie mi coś sprawdzonego, co da rade sobie z tym prockiem i 1070. Co do budżetu to nie chce nic drogiego, wymiana karty to ostatnia rzecz która będzie robiona w tym komputerze więc nie potrzebuje zapasu mocy na kolejne wymiany.

Seasonic Focus 450W będzie idealny, Twój przyszły zestaw weźmie z 250W, tutaj masz test z i7 6700k @ 4.7 GHz:

power_load.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j.w., dobre 450W starczy i na 1070 i na więcej jeszcze

 

u mnie w Wieśku 3 pobór dochodzi do 270W na ścianie (2600X + pokręcony 1070)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...