Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

q3sniper

1080 ti która najlepsza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po prezentacji osiągów kart RTX zdecydowałem się zakupić używaną kartę 1080 ti i tutaj pytanie do Was. Która z poniższych była by najlepszym wyborem:

 

Aorus za 2500 z gwarancją w FoxKomputer - gwarancja do 11.2020

Palit Super Jetstream za 2300 z gwarancją w Media-Markt - gwarancja do 01.2020

Gainward Phoenix z eMag`a 2450zł - gwarancja do 02.2020

Jest jeszcze MSI Gaming za 2800zł z kupione w RTV Euro AGD z gwarancją do 07.2020

 

Zastanawiam się czy sklepy jak Fox czy eMag są warte uwagi? Media-Markt czy RTV Euro AGD raczej nie zamkną się w przeciągu najbliższych 5 lat a boję się powtórki z techplnet`u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emag to stare Agito - duży sklep i dobrą reputacją

Wydaje mi się że cena Palita jest dobra a sklep też znany- brałbym

Foxkomputer nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Aorus nie jest lepszą kartą od Palita? Widziałem testy, gdzie ludzie mocno krytykują tą kartę jeżeli chodzi o kulturę pracy i temperatury.

Druga rzecz to czy Gainward jest dobrą kartą bo z tego co widzę to 1080 ti nowa jest najtańszą opcją w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz mieć problemów gwarancyjnych, to możesz zapolować na używkę EVGA. Palit jest OK, skopany jest jedynie model Gamerock w 1080Ti, do tego jeśli niestraszny ci undervolting to karta będzie cicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie przekonuje do Aorusa to dużo dłuższa gwarancja od Palita (10 miesięcy). Aorus chyba jest najlepszy z wyżej wymienionych tylko ten sklep :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fox komputer nie jest jakimś dużym sklepem ale na allegro są juz dobre 15 lat, a czy powtórka z techplanet jest możliwa? no kto to wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro ten sklep jest od 17lat, może nie jest taki zły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro ten sklep jest od 17lat, może nie jest taki zły ;)

No opinie serwisu mają dobre. Lepsze niż esc.pl szczególnie jak przeczytałem temat w jaki sposób esc podeszło do gwarancji karty MSI :)

Może warto zacząć dawać szansę mniejszym sklepom jak Fox czy eMag bo jak widzę to te duże już na za dużo sobie czasami pozwalają.

Tutaj to już chyba tylko x-kom trzyma formę :)

Media i RTV mam siebie w mieście wiec to jest dodatkowy atut. Będę musiał się mocno zastanowić co i jak bo gra jest warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś od nich kupowałem G4560 na allegro, przy odsprzedaży potrzebowałem kopie faktury to mi na maila odpowiedzieli w 10 minut :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś od nich kupowałem G4560 na allegro, przy odsprzedaży potrzebowałem kopie faktury to mi na maila odpowiedzieli w 10 minut :E

Przekonałeś mnie.. Kupuję Aorusa z Fox Komputer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałeś mnie.. Kupuję Aorusa z Fox Komputer :)

Będzie grane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie grane :D Dzięki za odpowiedzi :)

Apropos. Jest sens wymienić zasilacz Seasonic Focus 550W Gold plus 80 na takie sam tylko 650W?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli musisz ;) Przymusu nie ma. 650 będzie miała większy zapas i później wentylator się załączy. Nie wiem czy oprócz samej mocy nie zmienia się np ilość okablowania. Generalnie 550 da sobie radę. Możesz zostawić na początek, potem sam stwierdzisz, czy warto wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eMag to przecież międzynarodowy moloch biedniejszej części Europy, sprzedają groch, mydło i powidło, a ostatnio bawią się też w platformę sprzedaży dla innych podmiotów (tak ajk od niedawna morelki :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po prezentacji osiągów kart RTX zdecydowałem się zakupić używaną kartę 1080 ti i tutaj pytanie do Was. Która z poniższych była by najlepszym wyborem:

 

Aorus za 2500 z gwarancją w FoxKomputer - gwarancja do 11.2020

Palit Super Jetstream za 2300 z gwarancją w Media-Markt - gwarancja do 01.2020

Gainward Phoenix z eMag`a 2450zł - gwarancja do 02.2020

Jest jeszcze MSI Gaming za 2800zł z kupione w RTV Euro AGD z gwarancją do 07.2020

 

Zastanawiam się czy sklepy jak Fox czy eMag są warte uwagi? Media-Markt czy RTV Euro AGD raczej nie zamkną się w przeciągu najbliższych 5 lat a boję się powtórki z techplnet`u.

Tez sie rozgladam za 1080Ti w dobrej cenie bo RTX 2080 zawiodl.

Mozesz podeslac jakies linki do tych kart w takich fajnych cenach??? W zadnym z tych sklepow recznie nic takiego nie moge znalezc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie rozgladam za 1080Ti w dobrej cenie bo RTX 2080 zawiodl.

Mozesz podeslac jakies linki do tych kart w takich fajnych cenach??? W zadnym z tych sklepow recznie nic takiego nie moge znalezc :(

Ja akurat znalazłem kartę na olx a kupiłem ją przez allegro ;)

2500 za Aorusa z gwarancją do listopada 2020 roku to całkiem dobra cena moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...