Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szop2011

Reklamacja/zgłoszenie wypadku-IPhone SE

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pisze do was z moim problemem. Około 2 miesiące temu kupiłam IPhone SE w media markt, ale chciałabym go zareklamować/ zgłosić wypadek. Wpadła na mnie koleżanka, telefon upadł i się rozbił na przedniej szybce. Jakie jest prawdopodobieństwo, ze dostanę zwrot pieniędzy, a nie nowy telefon? Zależy mi na tym, aby kupić sobie inny model?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ma ubezpieczenie.

Przed zgłoszeniem dokładnie przeczytaj warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans na reklamację bądź zwrot w takim przypadku jak twój. No chyba że faktycznie masz ubezpieczony telefon. Spróbuj zareklamować, ale przygotuj się że reklamacja nie zostanie uznana… a później to po prostu poszukaj serwisu który ci wymieni szybkę. Ale nie wybieraj byle jakiego serwisu bo po naprawach w takich serwisach to po 3-4 miechach masz znowu problem z telefonem. Ja miałem zbity ekran w moim iphonie 6s i znalazłem spoko serwis, który mi go wymienił: magic phone na alei stanów zjednoczonych w warszawie i to sprawdzony serwis jeśli chodzi o naprawy, wymiany itp. Jak oni ci coś zrobią to telefon jest jak nowy. Jest już rok od wymiany i wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie bez ubezpieczenia i to wykupionego przezd wypadkiem nic nie zdziałasz, dodatkowo jak pawelec3 pisze idz do jakiejś zbitejszybki czy innego dobrze ocenionego w necie serwisu, słyszałem że często przy wymianie ekranu bo nie wiem czy tez ci się nie uszkodził pada touch ID wiec uważaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smartfon leżał na biurku i spadł. Jak zapytają jak do tego doszło - odpowiedz że nie masz pojęcia, najwidoczniej wibracje spowodowały zsunięcie się smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...