Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

esp1re

Zawieszanie się windowsa na nowym laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, od dwóch tygodni jestem posiadaczem nowego laptopa HP OMEN ( specyfikacja ) i mam niestety problem, system/laptop zawiesza się tzn. następuje całkowite zamrożenie ekranu i konieczne jest zresetowanie laptopa podczas następujących sytuacji: podczas grania w dowolną grę, gdy zrzucę grę na pasek i wejdę na przeglądarke internetową lub na odwrót (za którymś razem w końcu się wiesza) i druga sytuacja: czasami gdy zamykam grę i zaczynam robić coś innego np. na przeglądarce to też następuje zawiesze.

Problem mam od samego początku gdy zaczęłem korzystać z laptopa(dysk HDD), instalowałem od nowa system z partycji recovery na dysku ssd a także czysty windows pobrany ze strony microsoftu i instalowałem potem sterowniki - niestety to nic nie dało. Szukałem odpowiedzi w internecie, ale niestety nic nie znalazłem. Z góry dziękuje za wszelką pomoc, która pomoże znaleźć przyczynę mojego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie za dużo syfu zainstalowane jest od HP oraz odinstaluj za wczasu McAfee LiveSafe™. Jeśli to nie pomoże jedynie można zakupić dysk SSD to rozwiąże sprawę z tzw freezami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie za dużo syfu zainstalowane jest od HP oraz odinstaluj za wczasu McAfee LiveSafe™. Jeśli to nie pomoże jedynie można zakupić dysk SSD to rozwiąże sprawę z tzw freezami :)

 

Instalowałem czystego windowsa nawet, SSD na m2 również mam, ale nic to nie zmieniło, więc nie w tym problem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...