Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

scratix

Monitor HDR 27" 1440p

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o fH4 i zabawę z HDR to z monitorów chyba nic lepszego nie znajdziesz do tego celu

www.morele.net/monitor-philips-436m6vbpab-00-4538701/

 

ale jeśli szukasz czegoś bardziej uniwersalnego to podpytaj Azgana on testował te wszystkie Szajsungi 1440p z HDR, co niektóre jakoś dają radę z HDR, ale chyba wszystkie mają problemy z półpixelami i czcionką, w grach to raczej nie powinno przeszkadzać, ale przy pracy nie każdy może być zadowolony z tych matryc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie, ale w tych samsungach 1440p to jest bida HDR i jeśli chcesz mieć jakieś w miarę konkretne wrażenia z tego bajeru to chyba nie masz wyjścia, ale jak pisałem podpytaj azgana on miał obydwa lub nawet dalej ma na biurku i może coś ci poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wybór w 27 calach i 1440p jest prawie żaden...

To już chyba lepiej siedzieć w SDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego ja siedzę w SDR, czekam na jakiś fajny monitorek, ale ~32" z HDR dla mnie może być i 60hz. A do HDR i grania coraz częściej korzystam z TV gdzie rozmiar, kolory i obraz biję na głowę wszystkie gamingowe monitorki, może oprócz tego FALD 27" za 10k pln, no ale nie oszukujmy się 10k za takie maleństwo to śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...