Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bue

MSI Gaming X 1080Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad MSI GTX 1080 Ti Gaming X. Polecacie ten model? MSI robi dobre karty pod wzgledem jakosci? cewki nie piszcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakościowo tak - o serwisie masz temat trochę niżej...

ogólnie modlić się żeby nie padła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest kilka EVGA, oni nie robią problemu z gw i mają jeden z najlepszych serwisow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie modlić się żeby nie padła :)

 

moglbys to rozwinac? ;)

 

na allegro jest kilka EVGA, oni nie robią problemu z gw i mają jeden z najlepszych serwisow

 

cieszy mnie to ale pytam sie o jakosc kart MSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

cieszy mnie to ale pytam sie o jakosc kart MSI

miałem czerwonego msi 970, teraz jade na czerwonym 1070

akustycznie jest bardzo dobrze, termicznie jest w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad MSI GTX 1080 Ti Gaming X. Polecacie ten model? MSI robi dobre karty pod wzgledem jakosci? cewki nie piszcza?

 

Samo MSI ma lepsze konstrukcje pod 1080TI. Choćby Gaming X Trio, albo Lightning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem która bo tak jak kolega @dudek970 miełem 970 i 1070 od MSI i była rewelacja ale 1080 Ti kupiłem od Asusa (Strix). Piszczące cewki to loteria. U mnie powyżej 500 fps wszystkie brzęczały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

spoko ale ja to przez amazon bym kupowal. oni nigdy nie robia problemu.

 

a pytam sie o ten model konkretnie bo akurat trafila sie karta za 660€, nowa ale dostepna dopiero na poczatku pazdziernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

660 euro to okazja? No nie wiem

 

podaj link do takiej karty w nizszej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj link do takiej karty w nizszej cenie

Dokladnie. Niech poda link do jakiejkolwiek NOWEJ 1080 ti w cenie ponizej 3000. Co dopiero takiej z dobrym chlodzeniem...

Co do pytania autora ja z 1080 MSI GAMING X bez ti bylem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Obydwie drogi o kant dupy :E Ten co bierze abo będzie czekał na patche jak ten co kupił za 300zl. Tyle ze po miesiącu jak sieabo skonczy a gra dalej bedzie niepolatana to juz zapacisz 180zl
    • A to rozumiem że mam siedzieć w Twojej głowie i domyślać się co Szanowny Pan miał na myśli pisząc:  Napisz zatem o co Ci chodzi, a nie piszesz na okrętkę. No chyba że trafiłem w punkt i nie wiesz jak teraz wybrnąć?   Z potrzebą, bo moim zdaniem Konfederacja jest partią, która nie powinna dostać nawet znaczących funkcji w koalicji przy takich pomysłach jakie nie raz prezentowali. Dlatego ja bym im szansy nie dał, nawet jako pozorna alternatywa. Tyle.      
    • Używana miesiąc. Klawiatura w 100% sprawna. Switche to optyczne Gatheron Yellow - linearne. Nigdzie nie uszkodzona. Bez oznak użytkowania. Dodaję cały komplet, czyli klawiaturę, woreczek keycapów, keycap puller, oryginalne opakowanie. Zapraszam do zakupu. Kupiona w Polsce na polską fakturę. Gwarancja 2-letnia jest więc realizowana przez polskiego sprzedawcę. https://allegrolokalnie.pl/oferta/klawiatura-epomaker-skyloong-gk75
    • Powtarzam po raz kolejny. Cytowałem konkretny post a Ty to uogólniasz bez potrzeby. Pisałem kilka razy, że nie część ich pomysłów jest zła. Jak ten, który opisałeś. Pełna prywatyzacja, płacąc za wszystko jest akurat dużo bardziej opłacalna i efektywna, lecz jest jeden wyjątek - powazne operacje, leczenie nowotworów itp. To zabija ten pomysł, bo koszty prywatnego leczenia były by chore. Jeśli chodzi o "reset" służby zdrowia u to myślę, że zrobienie kopii 1:1 od Niemiec byłoby chyba najbardziej rozsądnym pomysłem i ostatecznia każda strona by to poparła.   Nie ja wyciągnąłem pierwszy konfę Napisałem wielokrotnie o alternatywie od POPISU i konfa jest jedną opcji do koalicji wielu partii. Czy to moja wina, że każda now partia jest szczuta a następne wchłaniana przez POPIS? Napisałem również że byłbym za każdą koalicją, która wyklucza POPIS (i również konfę), jeśli oferuje cokolwiek konkurencyjnego. Scena polityczna jest zabetonowana i prędzej czy później albo kraj przez to upadnie, albo będzie coś na wzór dyktatury. A to moja wina, że zobili jakieś lotnisko w Radomiu i przez to ma nie być CPK? Opieram się na opinii wielu ekspertów, gdzie przytłaczająca większość jest za budową. Poza tym zawsze będę za budową wielkich inwestycji, które będą na siebie zarabiać. Wolę aby pieniądze z podatków szły na rozwój infrastruktury niż socjal.
    • Pisanie o konkretnym GPU w kontekście tak boleśnie wolnego na obecne standardy CPU tak naprawdę nie ma znaczenia. Czy wsadzi się tam 4080 SUPER, czy 4070, czy nawet 4060, bottleneck będzie taki sam
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...