Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterMany

Szukam Monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję zakup monitora ale jestem całkiem zielony.Posiadam laptopa z kartą gtx 1060 i nie wiem za bardzo jak dobrać. Zależy mi na tym aby nie męczył za bardzo oczu. Przeznaczony głównie do gier + czasami jakiś film także myślę że full hd wystarczy. Przekątna ekranu 24-27 cali max oraz chciałbym wypróbować zakrzywiony ekran.Grywam głównie w Black Desert oraz czasami jakieś single tak że 75 hz wystarczy. Cena myślę tak max do 1100-1200 zł. Z góry dzięki za wasze propozycje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy oglądaniu filmów i graniu 27" fullHD jest wystarczające i w tych zastosowaniach raczej nie będziesz odczuwał "pikselozy" (poza tym przy GTX1060 zakup monitora do gier z rozdzielczością większą niż fullHD jest nieuzasadniony, a większość filmów jest dostępna max. w rozdzielczości fullHD), na większej rozdzielczości zyskuje się głównie przy zastosowaniach "roboczych", ponieważ wtedy zwiększa się znacząco dostępny obszar. Poczytaj sobie o https://www.x-kom.pl/p/440000-monitor-led-27-289-acer-nitro-vg270bmiix-czarny.html , ktoś podrzucił ten monitor kilka postów wyżej - ma bardzo ciekawe parametry pod gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...