Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

m_iki

Zestaw do 3 tys + - koniecznie teraz czy w ciągu kilku mies

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

 

od dłuuuższego czasu myślę nad zamianą na coś nowego. Obecny zestaw do ddr2, amd 720BE i karta r9 270. Monitor, stare już badziewie :)).

 

Odnośnie monitora kiedyś pytałem na forum ale nic sensowego się nie dowiedziałem, przekopałem wątki na rok wstecz i tylko powstało wtedy więcej niejasności .

 

 

Na obecną chwilę wydaje mi się, że spoko byłby AOC 24q2V - musi być uniwersalny,

 

Odnośnie zestawu, w czasach szalejących cen i nowych premier, czy jest teraz "opłacalne" kupno? Czy lepiej się wstrzymać?

 

Poza procesorem, mobo, gpu wiem co trzeba/warto brać dzięi czytaniu waszych odpowiedzi w innych tematach.

 

Edit. Cena za zestaw bez monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj 2 lata, to wtedy będą dobre ceny i komputer, który kupisz, wtedy będzie wystarczał do nowych gier na 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu kolega taki nabzdyczony. Liczyłem na bardziej konkretne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie monitora, który podałeś nie znalazłem zadnych info. Napisz jaka to rozdziałka i ile Hz. Dodatkowo do czego głównie ma być wykorzystywany PC ? Najlepiej podaj też budżet na PC + monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem literówkę w modelu, o ten mi chodziło.

https://www.x-kom.pl/p/429646-monitor-led-22-239-aoc-24v2q-czarny.html

 

Monitor max 800.

 

Komputer domowy. Net,fora, youtube, gry, filmy.

 

Może puki nie mam dużego ciśnienia to kupić przyzwoity monitor i wstrzymać się z resztą? Nie wiem co z tymi cenami i nowymi generacjami procków się będzie działo. Trochę loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...