Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rysy23333

spadki fps w grach do 0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio doświadczyłem nieprzyjemne spadki fps w grach, są to chwilowe spadki można zauważyć, że podczas ich karta graficzna pracuje chwilowo na kilka procent po czym powraca do pierwotnej wartości.

Jest to zaprezentowane w filmie https://www.youtube.com/watch?v=Nka_sH4jql0&feature=youtu.be

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortnite od patcha 5.30 bodajże ma wprowadzony system, który uniemożliwia klientowi wykonywania jakichkolwiek ruchów w momencie posiadania bardzo niestabilnego łącza.

U ciebie widać ewidentnie wysoki wzrost opóźnienia i jestem w 99% procentach przekonany, że problem nie leży w karcie, tylko w internecie.

Dla pewności sprawdź jeszcze w innych grach. U mnie działo się dokładnie to samo. Widać jakby to komputer się dusił, ale problem zniknął po podpięciu komputera pod ETH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podpięty kablem ETH do tego światłowód nie powinno być chyba takich problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podpięty kablem ETH do tego światłowód nie powinno być chyba takich problemów

Wywołaj komendę cmd w menu start i wpisz: ping google.pl -t

Zostaw to tam na chwilę i uruchom grę. W momencie, w którym ponownie będziesz mieć spadek, alt+tab i sprawdź czy pingi w cmd wychodzą dobrze. Jeżeli tam też będzie wzrost to przykro mi, ale to jest od internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...