Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maciex601

CS;GO Problem failed D3D Device

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po dwóch dniach nie grania w CS;GO chciałem sobie zagrać rankedzika, lecz niestety zaczął pojawiać się ten błąd: "Failed to create D3D Device! Please see the following for more info." robiłem wszystko zaczynając od reinstalowania sterowników,cs;go do reinstala całego systemu i zainstalowania wszystkiego na nowo lecz i to nie pomogło, znalazłem komendę która teoretycznie zadziałała(-w 1920 -H 1080 -x 0 -y 0 -windowed -noborder) lecz przez nią cs;go działa mi tylko w rozdzielczości 1920x1080 co mnie nie satysfakcjonuje bo jestem przyzwyczajony do gry 1600x900 która mi wcześniej działała bez problemu a teraz działa tylko 1920x1080 a gdy próbuje ją zmienić w komendzie gra się nie odpala, a gdy już uruchomię grę na komendzie podanej wyżej i chcę zmienić ustawienia pod swoje gra się zawiesza, inne gry działają mi normalnie więc to na pewno nie wina karty graficznej.

 

Mój PC:

Grafa: Nvidia Geforce 1050Ti 2GB

Ram: 8GB

Procek: Intel i5 7500 3.40 Ghz

Płyta gł: Asus B150-Pro

Zasilacz: zalman zm500-lx

System: Windows 10 Home

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset ustawien gry nic nie daje jest to samo, karta raczej sprawna inne gry jak Lol,wiedzmin 3 działają bez problemu.

 

@EDIT

Gdy odpalam grę to komendą, i zmieniam rozdzielczość na 16:9 1920x1080,1280x720 i 4:3 1024x768 to wszystko działa, gdy zmienię np. na 1600x900 w kółko powiększa się ekran i zmieniejsza, lag i tak bez końca z jakimiś 3 innymi rozdzielczościami to samo a reszta czarny ekran i "poza częstotliwością"

 

@EDIT 2

Jak sprawdzić czy karta graficzna jest w 100% sprawna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a coś się tak uparł na to 1600x900? ;) (no chyba, że Twój monitor ma taką rozdzielczość natywną, to rozumiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od roku,może półtora grałem na tej rozdzielczości i bardzo się przyzwyczaiłem. To pierwsza rzecz a druga ,że zaniepokoiło mnie to, że być może karta graficzna może powoli pada i to są pierwsze objawy

 

Rozdzielczość natywna to 1920x1080 i gram na telewizorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...