Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

99lowca

"piekne lato 2018"

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego tyle słyszę w TV, że w tym roku było takie piękne lato? a było ? Przecież nie licząc tego tygodnia gdzie od poniedziałku do dzisiaj jest 5 dni obok siebie słonecznych i praktycznie calkowicie bezchmurnych, to przez cały lipiec i sierpień nie było takiego tygodnia... nie wiem gdzie ci polacy mieli w tej Polsce takie piękne lato... Dla mnie lato w 2015roku było mega gorące i sloneczne... a ten rok ? czerwiec druga połowa i początek lipca to same pochmurne dni.. Dopiero w Sierpniu sie poprawiło, ale tez nie było u mnie ani jednego dnia z calkowicie bezchmurnym niebem, takiego tyodnia jak ten aktualny nie miałem od poczatku czerwca... a maxymalna temp to 24 stopnie w tym tygodniu. w ciagu wakacji ? nie wiem czy bylo ponad 32... nawet sobie 31,32 nie przypominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja bardzo słaba.

 

Zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja bardzo słaba.

 

Zamykam temat.

 

jaka prowokacja ???? pisze na serio!

wszyscy sie uwzieli czy j bylem jakis nacpany w tym roku

Jakby co to jestem z poludniowej czesci Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, lato było kiepskie. Było tak zimne, że nawet wiatraka w markecie nie można było dostać. Podejrzewam, że ktoś wykupił do siekania cebuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tyle słyszę w TV, że w tym roku było takie piękne lato? a było ? Przecież nie licząc tego tygodnia gdzie od poniedziałku do dzisiaj jest 5 dni obok siebie słonecznych i praktycznie calkowicie bezchmurnych, to przez cały lipiec i sierpień nie było takiego tygodnia... nie wiem gdzie ci polacy mieli w tej Polsce takie piękne lato... Dla mnie lato w 2015roku było mega gorące i sloneczne... a ten rok ? czerwiec druga połowa i początek lipca to same pochmurne dni.. Dopiero w Sierpniu sie poprawiło, ale tez nie było u mnie ani jednego dnia z calkowicie bezchmurnym niebem, takiego tyodnia jak ten aktualny nie miałem od poczatku czerwca... a maxymalna temp to 24 stopnie w tym tygodniu. w ciagu wakacji ? nie wiem czy bylo ponad 32... nawet sobie 31,32 nie przypominam...

Trzeba było wyjść na zewnątrz, a nie siedzieć w bunkrze czytając pclaba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wyjść na zewnątrz, a nie siedzieć w bunkrze czytając pclaba...

 

aha.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

aha.....

Na Śląsku i w Małopolsce trudno było o deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław lato mode on,

ale nad morzem gdzie byłem w PL też grzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku i w Małopolsce trudno było o deszcz.

 

TO jestem w szoku... chyba ze to juz nawet od powiatu zalezy, ale nie chce podawac dokladnie... oczywiscie nie mowie ze lato bylo deszczowe. Chodzi mi o to ze napewno, przynajmniej w moim regionie nie bylo to najlepsze lato po 2010roku... a druga polowa czerwca (dokladnie od 22czerwca do chyba 5 lipca) to na serio brak slonecznego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było najlepsze lato od kiedy pamiętam. Praktycznie od połowy kwietnia tylko krótkie przerwy, gdzie nie było słońca, a deszcz to już był jak Yeti, niby jest ale nikt nie widział. Jestem już serio zmęczony i pomimo tego, że za miesiąc będę narzekał, że zimno, że ponuro - chyba serio już wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było najlepsze lato od kiedy pamiętam. Praktycznie od połowy kwietnia tylko krótkie przerwy, gdzie nie było słońca, a deszcz to już był jak Yeti, niby jest ale nikt nie widział. Jestem już serio zmęczony i pomimo tego, że za miesiąc będę narzekał, że zimno, że ponuro - chyba serio już wystarczy.

U mnie było tak samo...lubelskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wyjść na zewnątrz, a nie siedzieć w bunkrze czytając pclaba...

 

Haha to samo pomyślałem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisujemy miasta, gdzie działało!

Wrocław!

Potwierdzam.

 

A kolega autor tematu nie widział pięknego lata, bo pewnie mieszka w takim zadupiu, że nie dość, że psy tam d.... szczekają, to jeszcze nawet i słońce stamtąd zawraca. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w tym roku dopisała, kilka razy mnie zmoczyło, ale od kwietnia do dziś w pełni wykorzystane dni na bieganie i rower. ;) Oby jeszcze październik był znośny, to będę zadowolony, a w listopadzie mogę się już kisić na siłowni, aż do wiosny. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to samo pomyślałem !

 

ok dobra, ostatnie 2 lata spedzilem za granica i tam rzeczywiscie jak przyszla sloneczna pogoda to utrzymywala sie kilka tygodni... pewnie dlatego to lato ktore oceniam za przecietne bo spedzone w polsce, wy oceniacie jako super... widocznie w poprzeddnich latach w polsce jeszcze gorsza pogoda byla. Ale wiem ze lato 2015 bylo lepsze niz to... w moich okolicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było najlepsze lato od kiedy pamiętam. Praktycznie od połowy kwietnia tylko krótkie przerwy, gdzie nie było słońca, a deszcz to już był jak Yeti, niby jest ale nikt nie widział. Jestem już serio zmęczony i pomimo tego, że za miesiąc będę narzekał, że zimno, że ponuro - chyba serio już wystarczy.

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

 

Zach-pom. najlepsze lato od lat. Dziś 30 st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

 

Zach-pom. najlepsze lato od lat. Dziś 30 st.

 

30 stopni w sloncu ? :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec czerwca byłem nad morzem to temperatura sięgała od 25 do 30 stopni. Połowa lipca była dość deszczowa. Na początku sierpnia znowu zawitałem nad morze i również upały po 30 stopni. Dla mnie osobiście bardzo udane lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipiec i sierpien w tamtym roku za granica to 2 albo 3 dni w ktorych bylo zachmurane... w tym roku w polsce w te 3 misiace (plus czerwiec )bylo napewno min 15 takich dni... i mnostwo slonce chmury pol na pol... dopiero ten wrzesniowy tydzien przypomnial mi wakacje z przed 2 lat czy roku... dlatego napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...