Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaczor2017

GTX 1060 Ti a 2600k jest sens?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Komp z procem 2600k i plyta p8z77-v pro, 16gb ramu. Czy jest sens do tego zestawu kupowac 1060? Poki co lece na radku 6870, no ale to juz leciwy sprzet wiec mysle o zamianie karty, choc przyznam, ze wymagajacym graczem nie jestem;) Chce troche swiezosci w kompie. Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi ci o 1060 6gb. Pewnie, że jest sens. Skok wydajności vs 6870 będzie ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2600k to nadal wydajny procesor nawet od biedy można do niego kupić 1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natywna mam fhd, i tak, chodzi o 6gb wersje. OC nie robie, jak juz pisalem, nie jestem maniakiem, ale karta dostaje juz zadyszki wiec czas ja zmienic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jes sens takiej wymiany. Chociaż lepiej GTX1070 puki są w niskich cenach używki dostepne.

 

Proca tak czy siak warto podkręcić. Nie musisz być maniakiem i walczyć o każdy MHz. Ale ponad 4GHz jesteś w stanie zrobić w kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz chłodzenie boxowe czy nie? Jeśli masz jakiekolwiek chłodzenie inne niż box to zrób delikatne oc na te 4.0 na pewno poczujesz lekka różnice zmienił bym na 1060 i tu już na pewno będzie różnica u mnie 1060 latała na i5 3570k na zegarkach 4.2 i cep dawał radę więc twój też da radę zawsze to 4/8 rdzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić uzywane 1070ti używki widzialem nawet za 1400zl a to już dożo szybsze od 1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dużo droższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...