Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuickPete

iPhone 8 Vs Xperia XZ3 Vs Galaxy S9 plus

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telefonu, który spełni moje oczekiwania. Ma mieć super aparat, dobrą baterię, ma działać płynnie i nie łapać zadyszek, no i żeby miał dobry dźwięk i ogólnie żeby był bardzo dobrym wyborem. Zastanawiam się nad: iPhone8, Galaxy S 9 plus, Xperia XZ3 oraz nad Huawei Mate 10 Pro. Którego wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie masz wymagania to po co te telefony wskazałes? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie masz wymagania to po co te telefony wskazałes? :hmm:

 

Te telefony oferuje mi Play w ramach przedłużenia abonamentu. A co są one złe te telefony???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to bardzo dobre telefony ;)

IPhone 8 tylko jeśli jabłko z tyłu dla Ciebie coś znaczy. Innaczej odrzuciłbym go w przedbiegach za archaiczny wygląd.

Huawei Mate 10 Pro- Dobry fon, ale zeszłoroczny bez bardzo dobrego "trybu nocnego" znanego z Huawei p20 pro... Brałbym go pod uwagę, ale to zależy od ceny jaką Ci zaproponują.

Xperia XZ3 to naprawdę fajny telefon, ale z tego co wiem jest jeszcze w przedsprzedaży. Możliwe że pomyliłeś z XZ2. XZ2 też jest w porządku, ale odstaje aparatem i nie ma nic czym by się mogła obronić... XZ3 także będzie zapewne robić gorsze zdjęcia ale jest poprostu ciekawy ;) Czekałbym na recenzje

Samsung Galaxy S9 plus- wersja z plusem, moim zdaniem, wysuwa się na prowadzenie. Z tych które podałeś robi najlepsze zdjęcia, gra bardzo dobrze zarówno na słuchawkach jak i na głośnikach. Ogólnie to jest to najbardziej "kompletny" telefon z tych które podałeś.

 

Ostatecznie wybór podjąłbym w zależności od umowy jakie Ci zaproponowano do każdego z tych fonów. Jeśli za wszystkie będziesz płacić tyle samo- bierz Galaxy S9+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Oferta Play jest średnio atrakcyjna... Oferują przedłużenie abonamentu o 36 miesięcy i chcą ode mnie 460 zł jednorazowo za Galaxy S 9 Plus i do tego abonament 130 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szybki kurs liczenia: 36*130+460=5140zł.

Cena s9+ w normalnych sklepach (ME, xkom itp) 3399zł.

Różnica: 1741zł.

W njumobile np. za 29zł/msc bez umowy długoterminowej masz nielimitowane rozmowy + stacjonarne/SMSy/MMSy i 10GB Internetu. Czyli 29zł*36msc=1044zł.

 

Nju + telefon w normalnym sklepie= 4443zł.

Play + s9+=5140zł

 

Sam odpowiedź sobie czy warto. Ta oferta z nju to przykładowa, można jeszcze taniej coś znaleźć np. a2mobile. Co do telefonów w wymienionych tutaj S9+ jest najbardziej kompletnym i w niego bym celował, natomiast nie w abo. Założyłem tutaj ceny sklepowe (często są jeszcze promocje), ale na takim olx z przedłużenia idzie dostać ten model o wiele taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę wchodzą telefony bez abonamentu, to S9+ rozważałbym tylko w przypadku gdy "cena nie gra roli". W innym przypadku wolałbym zaoszczędzić parę stówek i mieć Huawei Mate 10 Pro albo LG V30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wcześniej nie miałeś telefonu apple to warto spróbować, najlepiej jakbyś się wybrał do salonu czy sklepu zobaczyć na żywo jak to działa i wtedy stwierdzić. Natomiast dla mnie iPhone nie używa się tylko ze względu na wygląd tylko ze względu na płynność działania i jakość podzespołów. Ekran nie jest jak amoledowy samsung ale jeżeli nie oglądasz filmów na telefonie to nie odczujesz dużej różnicy. Na plus iPhone odwzorowanie kolorów na matrycy - po prostu są naturalne, a nie cukierkowe.

 

Jeżeli wcześniej nie miałeś telefonu apple to warto spróbować, najlepiej jakbyś się wybrał do salonu czy sklepu zobaczyć na żywo jak to działa i wtedy stwierdzić. Natomiast dla mnie iPhone nie używa się tylko ze względu na wygląd tylko ze względu na płynność działania i jakość podzespołów. Ekran nie jest jak amoledowy samsung ale jeżeli nie oglądasz filmów na telefonie to nie odczujesz dużej różnicy. Na plus iPhone odwzorowanie kolorów na matrycy - po prostu są naturalne, a nie cukierkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...