Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

j1arek

Telefon w okolicy 1200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kojarzę tego sklepu, ale obawiam się że jest to coś w stylu "bestcena"... Już lepiej kupić z przedłużenia umowy na olx. W "normlanych" sklepach nie kupisz tej Nokii za taką cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej kupić z przedłużenia umowy na olx.

 

Z tym trzeba uważać. Kiedyś znajomy kupił taki telefon z właśnie przedłużenia umowy z plusa, oczywiście ktoś nie płacił rat telefon zablokowany na IMEI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że ty nie kojarzysz sklepu to twoja prywatna sprawa. Ja pytam się o to czy coś innego fajniejszego znajdę w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik Nokii 8 "ostrzegam" przed wielkimi pasami na górze i dole ekranu, przeciętnym standardowym aparatem (chociaż po zmianie na google camera, jest już znacznie lepiej, ale też bez jakiejś rewelacji) i mikroprzycinkami (od czasu do czasu). Za to, podoba mi się solidność (metalowe plecki) i jakość ekranu. W porównaniu do równolegle użytkowanej Lumii 950, aparat w Nokii 8 na minus, ekran na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli priorytetem jest aparat to S7. Ewentualnie LG G6.

Moto g6 plus jest spoko, ale w tej cenie G6/S7 są lepszymi wyborami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie 1200zł nie znajdziesz niczego lepszego z "normalnego" sklepu niż Nokia 8(której w "normlanych" tez w takiej cenie nie znajdziesz). Motorola to fajna opcja, choć można się jeszcze nad jakimś xiaomi zastanowić.

 

sprawdź jeszcze HTC U Ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te LG G6 co wrzuciłeś z aukcji to jakiś syf. 12msc 'gwarancji serwisowej sprzedawcy'. Szukaj z porządnych źródeł jak już, a nie jakieś kombinowane z grom wie jakich rynków, albo jeszcze gorzej - refuby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już przestarzały model.

-HTC U Ultra

-LG G6

-Samsung Galaxy S7

-Xiaomi Mi A2/Redmi Note 5

-Motorola Moto G6

 

To tak na szybko z tych które mają sens. S7 i G6 wykraczają trochę ponad budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/outlet-smartfon-lg-g6-quadcore-4-32gb-lte-nfc-ip68-i7572326583.html

Nic lepszego w sztywnej kwocie do 1250zł z wiarygodnego źródła nie znajdziesz. Jest to outlet xkom, telefon ze zwrotu. Gwarancja jest liczona od dnia zakupu przez Ciebie. Wg mnie warto.

Opcjonalnie masz wersję szarą, tyle że oprócz tego, że jest ze zwrotu to jest też po naprawie w serwisie. Ale jak wyżej gwarancja jest 2letnia liczona od dnia Twojego zakupu:

https://allegro.pl/outlet-smartfon-lg-g6-quadcore-4-32gb-lte-nfc-ip68-i7573677005.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/outlet-smartfon-lg-g6-quadcore-4-32gb-lte-nfc-ip68-i7572326583.html

Nic lepszego w sztywnej kwocie do 1250zł z wiarygodnego źródła nie znajdziesz. Jest to outlet xkom, telefon ze zwrotu. Gwarancja jest liczona od dnia zakupu przez Ciebie. Wg mnie warto.

Opcjonalnie masz wersję szarą, tyle że oprócz tego, że jest ze zwrotu to jest też po naprawie w serwisie. Ale jak wyżej gwarancja jest 2letnia liczona od dnia Twojego zakupu:

https://allegro.pl/outlet-smartfon-lg-g6-quadcore-4-32gb-lte-nfc-ip68-i7573677005.html

 

Czarna bdb propozycja.

U ultra nie wiem czy będzie miał lepszy aparat od g6. Do tego słaba bateria i rozmiar patelnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie recenzje/testy w internecie są dostępne tego modelu// będziesz wiedział co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybierał między LG G6 a HTC U Ultra+ parę stówek w kieszeni. Nic lepszego w tej cenie nie wyrwiesz. Aparat w U Ultra będzie robił zdjęcia bardzo zbliżone do LG G6(dla osób nie lubiących zbytniego wyostrzenia nawet lepszy). LG ma jednak szerokokątny, który moim zdaniem jest mocnym plusem tego modelu. Polecam zobaczyć recenzje na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę tego sklepu, ale obawiam się że jest to coś w stylu "bestcena"... Już lepiej kupić z przedłużenia umowy na olx. W "normlanych" sklepach nie kupisz tej Nokii za taką cene.

 

A co jest nie tak ze sklepem bestcena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loteryjne podejście do gwarancji. Wystawiają różne faktury, często z innych krajów. Generalnie kupno samochodu w sobie jest ok, ale potem mogą być problemy z gwarancją w polskich serwisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo właśnie kupiłem tam wspomniane wcześniej LG G6 i dziś przyszło - z telefonem wszystko OK. Mam więc nadzieję, że nie będę musiał z gwarancji korzystać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poczytać o nich w google ;)

 

czytałem nie raz. Możesz coś konkretniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...