Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość RMS_84

WinAmp Community Update Project

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RMS_84

WinAmp jak by co nie jest martwy bo zapaleńcy i byli twórcy rozwijają WinAmp-a pod nazwą WACUP "WinAmp Community Update Project"

 

d84459ffc194.jpg

 

Bazą jest WinAmp 5.666 i wspierane systemy Windows 7+. Niestety Windows XP/Vista nie są wspierane.

 

Pluginy z oficjalnego WinAmp tak że nie działają ze względu na zbyt duże zmiany względem pierwowzoru, modowane skórki oczywiście działają.

 

Aktualnie jest w fazie beta można ja pobrać jedynie po przez rejestrację na forum WACUP i po akceptacji przez Administracje.

 

Finalna wersja będzie dostępna z darmo. Zużycie ramu 15MB.

 

https://getwacup.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Aktualnie jest w fazie beta można ja pobrać jedynie po przez rejestrację na forum WACUP i po akceptacji przez Administracje."

 

30 sekund z Google i rejestracja oraz akceptacja nie jest potrzebna...

 

Puki co troche szkoda że wtyczki ze starego winampa nie działają (chociaż ja w szatańskjej wersji .666 używam tylko jednej (mad plugin).

Ciekawe też co na to wszystko powie radionomy ,co jak co to oni oficjalnie mają w garści Winampa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

"Aktualnie jest w fazie beta można ja pobrać jedynie po przez rejestrację na forum WACUP i po akceptacji przez Administracje."

 

30 sekund z Google i rejestracja oraz akceptacja nie jest potrzebna...

 

Puki co troche szkoda że wtyczki ze starego winampa nie działają (chociaż ja w szatańskjej wersji .666 używam tylko jednej (mad plugin).

Ciekawe też co na to wszystko powie radionomy ,co jak co to oni oficjalnie mają w garści Winampa.

 

Rejestracja i akceptacja jest wymagana jeśli ktoś chce w legalny sposób użytkować testową wersje WACUP, wymóg zniknie jak wyjdzie pełna wersja.

 

Twórca i Społeczność WinAmpa w prawdzie nie mają praw ale w projekcie nigdzie nie ma wzmianki że to WinAmp a jedynie WACUP.

 

WACUP przynajmniej widać że jest rozwijany a nie tak jak Radiomy który tylko mówi że WinAmp jest rozwijany i po za tym nic no oprócz wycieku wersji 5.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...