Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VikLin

Którą myszkę polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do wyboru mam SteelSeries Sensei 310 Ambidextrous i Razer Basilisk. Chyt Palm Grip, praworęczny. Która z tych myszek ma lepszy sensor optyczny, jest wygodniejsza w użytkowaniu. Waga nie specjalnie ma znaczenie. To chyba tyle, może jeszcze na coś nie zwróciłem uwagi ? Proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie mają topowe sensory, wygoda to kwestia gustu, ja bym wolał Sensei 310, bardziej symetryczny i ma przyjemny materiał na wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał Rivala 310, bardziej symetryczny i ma przyjemny materiał na wierzchu.

 

:hmm: :hmm: :hmm:

 

Przecież to właśnie Sensei 310 jest symetryczny, a nie Rival. Co do samego Sensei'a mam mieszane odczucia, mam ją około pół roku, a już widzę, że dwuklik się pojawia i pewnie zaraz będzie trzeba na gwarancję oddawać. Plusem jest 3-letnia gwarancja, dobre wykonanie i dobry sensor. Przeszedłem z Zowie FK2, więc żadnego szoku nie było. W sumie to gra się całkiem podobnie, choć w teorii sensor z Sensei'a jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensor to kwestia gustu, jak nie jesteś specjalnie czuły na te tematy, to raczej nie zobaczysz różnicy. Co do kształtu to mi ten Basilisk przypadł do gustu bardziej, ale nie testowałem go jakoś specjalnie długo. Ja myślę, że w tym przypadku lepiej wybrać tę, która akurat będzie w lepszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak coś taniego i dobrze wykonanego polecam Genius M6-400, 600, za śmieszna kasę jeden z top sensorów 3310DH-AWQT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...