Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

segate

Optymalna karta dla 4670k [OC]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, myślę coś o nowej karcie i zastanawiam się czy nie przedobrze kupując 1060/1070 do tego procesora, tzn. czy nie będzie mnie za chwile obcinał wydajności przy tych kartach. Co myślicie?

 

1) Nie planuje przechodzić na nową podstawkę i ddr 4

2) Nie planuje kupić innego procesora

3) Tak, zasilacz wystarczy do tych kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

1070/ti/80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4760k nie istnieje.

Mowa o 4670k, czy 4770k?

 

Przepraszam mój błąd, 4670k

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zależy tez w ilu FPS zamierzasz grać i w jakiej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego procka kupiłem gtx 1080 do qhd i przedobrzyłem. Niestety ceny gtx 1070 pół roku temu były mocno niekorzystne. Jak nie chcesz tracić pieniążków to polecam gtx 1070 oczywiście w dobrej cenie. Jeżeli chcesz kupić kartę z zapasem mocy na gry typu wiedźmin 3 gdzie mocno wymaga się gpu to możesz pokusić się o 1070 ti. Tylko nie dziw się że w przypadku battlefielda 1 z karty będziesz korzystał w przedziale 60-80 procent w przypadku 1070 ti. Oczywiście mówię o rozdzielczości qhd. Ponieważ do full hd na pewno nic lepszego niż gtx 1070 dla tego procesora. Do battlefielda 1 w full hd starczy gtx 1060. Odpal sobie youtube i zobacz jak wygląda zużycie cpu + gpu w danej rozdzielczości oraz grze. Najwięcej porównań jest wykonana w full hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego procka kupiłem gtx 1080 do qhd i przedobrzyłem. Niestety ceny gtx 1070 pół roku temu były mocno niekorzystne. Jak nie chcesz tracić pieniążków to polecam gtx 1070 oczywiście w dobrej cenie. Jeżeli chcesz kupić kartę z zapasem mocy na gry typu wiedźmin 3 gdzie mocno wymaga się gpu to możesz pokusić się o 1070 ti. Tylko nie dziw się że w przypadku battlefielda 1 z karty będziesz korzystał w przedziale 60-80 procent w przypadku 1070 ti. Oczywiście mówię o rozdzielczości qhd. Ponieważ do full hd na pewno nic lepszego niż gtx 1070 dla tego procesora. Do battlefielda 1 w full hd starczy gtx 1060. Odpal sobie youtube i zobacz jak wygląda zużycie cpu + gpu w danej rozdzielczości oraz grze. Najwięcej porównań jest wykonana w full hd.

 

Super, dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...