Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arkovianin

Rozdzielczość w laptopie Dell Vostro 3560

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam laptopa jak w tytule tematu. Nominalna rozdzielczość to 1368x768(podobno HDTV-jeśli nie to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu) sprzedawca mówił,że laptop jest z matrycą HD,teraz najważniejsze pytanie: czy film w jakości 108p albo 1080i będzie odtwarzany w jakości HD+ czy HD albo FHD, mam kilka filmów w jakości FHD czyli 1080 i obraz jest jakiś taki lepszy niż w HD pomimo,że matryca jest HD, czy opłaca się pobierać/oglądać online takie filmy, czy to jest opłacalne od czego to zależy?

Pozdrawiam serdecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam laptopa jak w tytule tematu. Nominalna rozdzielczość to 1368x768(podobno HDTV-jeśli nie to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu) sprzedawca mówił,że laptop jest z matrycą HD,teraz najważniejsze pytanie: czy film w jakości 108p albo 1080i będzie odtwarzany w jakości HD+ czy HD albo FHD, mam kilka filmów w jakości FHD czyli 1080 i obraz jest jakiś taki lepszy niż w HD pomimo,że matryca jest HD, czy opłaca się pobierać/oglądać online takie filmy, czy to jest opłacalne od czego to zależy?

Pozdrawiam serdecznie

 

 

maly ekran +film 2xtyle zazawyczaj = lepsza szczegolowoscia

 

np mam ekran f 1920x1080 ale film w 4k wyglada lepiej niz w natywnej monitora :)

Jak tylo sprzet Ci wydoli to wyzsza rozdzielczosc filmow wskazana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly ekran +film 2xtyle zazawyczaj = lepsza szczegolowoscia

 

np mam ekran f 1920x1080 ale film w 4k wyglada lepiej niz w natywnej monitora :)

Jak tylo sprzet Ci wydoli to wyzsza rozdzielczosc filmow wskazana :)

 

Sprzęt da radę,ale tak jak mówię maks rozdzielczość to 1368x768 i faktycznie lepiej to wygląda,ale jednak to chyba nie pełne FHD, czy czasem nie gra tu roli bitrate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zewnętrznym ekranie będzie wyższa rozdzielczość jeżeli o to pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...