Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ARTURRO$$

Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

1. Mam okazję zaopatrzyć się w kartę Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Pro za ok. 100 zł czy w tej cenie znajdę jakąś lepszą kartę?

2. Czy różnica między integrą ALC 887 i ALC 1150, a tą kartą będzie znaczna?

3. Czy ta karta to to samo co Creative X-Fi Titanium (bez tego dopisku Fatal1ty Pro) tylko, że w nowocześniejszej obudowie?

 

Myślałem jeszcze trochę o używanych Asusach, ale czy będą lepsze?

 

Głośniki to zestaw 2.1 - Creative T3100 (swoją drogą te głośniki nadal są dobre? Kiedyś były polecane na Pclabie ;))

 

Jeśli ktoś może się wypowiedzieć, to z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Za 100zł warto ale uważaj na egzemplarze z zimnymi lutami - oczywiście nikt Ci nie powie w jakim stanie jest karta, którą planujesz kupić.

2. Zawsze będzie różnica na plus względem zintegrowanego ścierwa niegodnego nawet splunięcia.

3. Tak, to samo tyle, że w autorskiej oprawie z podpisem Fatal1ty, czyli pro gracza Q3A: https://pclab.pl/news32529.html

 

Jeśli masz na myśli ASUS'a to tylko modele D1/DX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

1. Mam okazję zaopatrzyć się w kartę Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Pro za ok. 100 zł czy w tej cenie znajdę jakąś lepszą kartę?

2. Czy różnica między integrą ALC 887 i ALC 1150, a tą kartą będzie znaczna?

3. Czy ta karta to to samo co Creative X-Fi Titanium (bez tego dopisku Fatal1ty Pro) tylko, że w nowocześniejszej obudowie?

 

Myślałem jeszcze trochę o używanych Asusach, ale czy będą lepsze?

 

Głośniki to zestaw 2.1 - Creative T3100 (swoją drogą te głośniki nadal są dobre? Kiedyś były polecane na Pclabie ;))

 

Jeśli ktoś może się wypowiedzieć, to z góry dzięki za pomoc ;)

smiało kupuj bardzo dobra karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o moich starych wysłużonych głośnikach T3100? Dają jeszcze radę czy należy wymienić do nowej karty na jakiś nowszy model?

 

Dostanę jakiś w miarę sensowny zestaw 2.1 za 2 stówki? (audiofilem nie jestem, i tak słucham skompresowanych kawałków na yt :E).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dostaniesz sensowny zestaw za 200zł?

Według mnie nic takiego nie ma sensownego, jak juz chcesz to polecane są często microbaly fc330.

Zamiast karty dźwiękowej, zdecydowanie lepiej mógł by zagrać jakis tani zestaw stereo niz te głośniki z subem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o moich starych wysłużonych głośnikach T3100? Dają jeszcze radę czy należy wymienić do nowej karty na jakiś nowszy model?

 

Dostanę jakiś w miarę sensowny zestaw 2.1 za 2 stówki? (audiofilem nie jestem, i tak słucham skompresowanych kawałków na yt :E).

 

Te T3100 do muzyki się kompletnie nie nadają (chyba, że do łupania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...