Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bazyl11986

Słuchawki do 200-250 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Potrzebuję porady w sprawie kupna słuchawek do gier (głównie cs:go, ale także wiedźmin 3, battlefieldy, dying light itd.), ale także do rozmów, muzyki (rock, power metal) i ogólnego użytkowania. Chciałbym przeznaczyć ok 200 – max 250 zł. Słuchawki muszą wygodne, bo pracuję w domu ze słuchawkami na uszach często rozmawiając z ludźmi, jak i gram, więc będę ich używał przez wiele godzin każdego dnia. Pałąk słuchawek musi mieć jednolitą konstrukcję (od tych gównianych poduszeczek w superluxach hd 668b szału dostawałem z powodu bólu głowy; z tego powodu HMC 631 odpadają). No i muszą być dosyć duże, bo mam wielki łeb (hyperxy cloud 1 na maksa rozciągnięte są odrobinkę za małe) :D Mikrofon w słuchawkach jest mi całkowicie zbędny.

 

Kiedyś planowałem kupić Encore Rockmastery OE i ciągle siedzą mi one w głowie. Ewentualnie wpadły mi w oko Superluxy hd 330 i isk hp 2011. Somic v2 wydają się mieć fajny dźwięk, ale nie wiem czy ich budowa będzie wygodna przy wielogodzinnym graniu i pracy.

 

No i ostatnia kwestia – nie mam oddzielnej karty dźwiękowej w komputerze, więc pytanie czy lepiej zainwestować w lepsze słuchawki, czy w coś z niższej półki cenowej, ale za resztę dokupić jakąś kartę dźwiękową?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz Encore Rockmaster OE, mogę Ci je polecić. Słuchawek używam do grania jak i słuchania muzyki i muszę stwierdzić że gdybym kupował teraz słuchawki do 200zł to znów wybrałbym te ;) Jedyny minus to taki że podczas gry trudno określić czy wróg jest na piętrze wyżej czy niżej, no ale to chyba częsta przypadłość wśród słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm poczytałem trochę i wychodzi na to, że mam wybór między Isk HD9999, Encore Rockmaster oe, a ewentualnie AKG k240 mkII (choć z oryginalnymi padami, które podobno są kiepskie). Jakieś dodatkowe sugestie? Przypominam, że słuchawki głównie do gier i rozmów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Dobre źródło, czyli karta dźwiękowa? "

Tak, a jeszcze lepiej te słuchawki warto napędzić zewnętrznym wzmacniaczem słuchawkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podrożał :o kiedyś normalnie kosztował 350 zł a na promocji 300-320 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...