Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomz

Gry obsługujące Kinect pod Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadł mi w ręce Kinect do One'a. Fajna zabawka, na podglądzie obrazu z ustawień obraz ostry jak żyleta, a sama kamerka ma bardzo szeroki kąt - bo 'widzi' cały pokój.

 

Ale... znacie jakieś gry które z tego korzystają? Bo wiem ,że w latach 2014-2015 było ich DUŻO. Nie chodzi mi głównie o gry ruchowe/taneczne - ale takie co Kinect jest dodatkiem. Jedyne co sprawdziłem to śledzenie ruchów głowy w Forza 5, fajna rzecz ale na dłuższą metę uciążliwa.

 

Znacie coś jeszcze? Google nic nie podpowiada, YT to samo, sklep na konsoli niema filtrowania gdzie szło by zobaczyć gdzie Kinect jest wykorzystywany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiałem się nad zakupem kinecta do mojego XO, ale po obejrzeniu jakie gry są stwierdziłem, że jest to bez sensu. Lista gier na kinecta XO według wikipedii.

- Air Guitar Warrior

- Airheart - Tales of Broken Wings

- Beatsplosion for Kinect

- Boom Ball for Kinect 2, 3

- Crimson Dragon

- Dance Central Spotlight

- Disneyland Adventures Remastered

- Fantasia: Music Evolved

- Fighter Within

- Fru

- Fruit Ninja Kinect 2

- Just Dance 2014-2019

- Kinect Funhouse

- Kinect Sports Rivals

- Kung Fu for Kinect

- Rabbids Invasion: The Interactive TV Show

- Rush: A Disney-Pixar Adventure Remastered

- Shape Up

- Slice Zombies for Kinect

- Squid Hero for Kinect

- Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

- Zumba Fitness: World Party

Wypisałem Ci z całej listy konkretne te gry, które współgrają z kinectem. Tu masz linka do wikipedii, gdzie masz wszystkie gry: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_One_games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą listę, jednakże odnośnie gier do Kinecta to nie była chyba dość długo aktualizowana. Niema np. Forzy 5 z 2015r czy Blue Estate (fps'a na 'szynach' pod Kinecta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...