Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gronek31

Słuchawki do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z wyborem słuchawek ponieważ, przez cały czas używałem najzwyklejszych dokanałówek za 40 zł sony mdr ex-10, które jak dla mnie były bardzo dobre. Były bo się w końcu po 6 latach zepsuły.

Naprawdę testowałem już wiele pseudo gaimingowych ale to jakaś kpina np hyper x cloud II czy nawet revolvery.

Innym powodem dlaczego wolę dokanałówki jest fakt że mam dużą głowę i wszystkie typu pałąk mnie zawsze cisną.

Zrobiłem też błąd kupując sony mdr ex-450, sądząc, że będą lepsze niż ex-10 bo przecież droższe o stówę. Taaa jasne :kwasny:

Bass tak przesadzony, że zagłusza inne dźwięki tym bardziej w grach to przeszkadza, druga rzecz to, że tworzy w grach jakieś dziwne echo, ktoś strzela po prawej stronie ale jak słyszę to dookoła siebie.

 

Mam więc pytanie czy ktoś mi poleci jakieś słuchawki dokanałowe, ewentualnie pałąk ale na 100% wygodne i duże. Cena hymm powiedziałbym, że około 500 zł ale jak się zdążyłem nauczyć na tych sony czy hyperach, że nie wiem czy cena tu w ogóle odgrywa jakąś rolę.

Póki co lecę do sklepu kupić te same co miałem co prawda już tego modelu nie ma ale jakieś panasonici są podobne do tych ex-10 czytałem opinie że nawet ciut lepsze, 30 zł nie majątek bylebym miał na razie w czym grać.

Ps Kolega polecał mi też jakieś DT990 Pro, już kiedyś czytałem opinie miałem je nawet kupić ale budowa pałąka podobna jak hyperx więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega "kpina" w przypadku HyperX? Bo nie uwierzę, że nie brzmią lepiej od tych mdr ex-10.

Jak uważasz, że masz dużą głowę, to może dobrze by było połazić po sklepach i poprzymierzać nauszniki, na pewno istnieją takie, co będą Ci wygodnie i komfortowo leżały.

Bayerdynamicsy mają chyba z reguły okrągłe nauszniki, więc jeśli np. masz nie tyle dużą głowę, co uszy, to okrągłe mogą Ci się nie przyjąć, wtedy szukaj owalnych. Do tego kwestia głębokości nauszników.

Pałąk niestety zazwyczaj jest odczuwalny, mniej lub bardziej, po to własnie dokładają skóry i poduszki zmiękczające pod pałąkiem. Kwestia też z jaką siłą nauszniki naciskają na głowę przy uszach, bo to może być nawet bardziej odczuwalne. Ale to znowu najlepiej sobie przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo hyper x cloud II czy nawet revolvery to kpina :P Lepsze I lub alpha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe Superluxy HD681 za niecałe 90 zł, lub droższa wersja Superlux HD 681EVO i nie trzeba nic więcej, (przynajmniej jeśli chodzi o jakość dźwięku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DT990 PRO grają na planie V z podkreślonym basem i bardzo dobrze sprawdzają się w grach. Możesz jeszcze brać pod uwagę DT990 Edition, które są lepiej wykonane i mają prosty kabel zamiast spiralnego.

Słuchawki są bardzo wygodne jednak po ok. roku intensywnego używania nausznice niestety są do wymiany (zrobiły się bardzo płytkie i ucho dotyka obudowy przetwornika) a ich koszt to ok. 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...