Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam,że przy mech zrobienie UV/ustawienie własnej krzywej wentylatorów będzie elementem koniecznym

 

Temperatury na rdzeniu na evoke były b.dobre ale pamiętajmy że gdyby ramy dociskalo na 100 procent pewnie skoczy o 2-3 stopnie temp. Gpu

 

Eltik @@@ jak będziesz robić test xfx to zapodam mu furmarka w maks rozdzielczości i daj mu antyaliasing 4x :) ciekawe jakie temperatury zanotujesz

 

Teraz aktualnie wg.mnie cena/jakość wygrywa zdecydowanie pulse :)

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty też nie pamiętasz kiedy Nv wywaliło 0

 

Dobrze, że wiesz, co ja pamiętam, a czego nie. :hmm: 7 lat to może dość długo, ale nie na tyle, by mi takie rzeczy wylatywały z głowy. Ale jestem pewien, że pan, z którym na ten temat wcześniej dyskutowałem nie miał o tym pojęcia.

A co do wykładu o PhysX powtórzę - mało kto będzie o tym pamiętać w przyszłości. Jak ktoś wchodzi teraz na rynek sprzętu i kupuje komputer, to ma wylane, co się działo kilka lat temu, bo on się w czasie nie cofnie. Ci, którzy w tamtym czasie jarali się techniką i jarają nią teraz, będą sobie co najwyżej na forach o takich akcjach przypominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma może wersje Strix od Asusa ?? Mocno się zastanawiam nad kupnem a widziałem już są dostępne w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wiesz, co ja pamiętam, a czego nie. :hmm:

To teraz się przyznaj gdybyś nie zajrzał na guru3d czy byś pamiętał kiedy to było szczerbaty.gif

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma może wersje Strix od Asusa ?? Mocno się zastanawiam nad kupnem a widziałem już są dostępne w sklepach.

 

 

serio? przecież ten asus jest dwie stówy drozszy od 2070 super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma może wersje Strix od Asusa ?? Mocno się zastanawiam nad kupnem a widziałem już są dostępne w sklepach.

 

sapphire pulse i powercolor red devil jak do tej pory są najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wiesz, co ja pamiętam, a czego nie. :hmm: 7 lat to może dość długo, ale nie na tyle, by mi takie rzeczy wylatywały z głowy. Ale jestem pewien, że pan, z którym na ten temat wcześniej dyskutowałem nie miał o tym pojęcia.

A co do wykładu o PhysX powtórzę - mało kto będzie o tym pamiętać w przyszłości. Jak ktoś wchodzi teraz na rynek sprzętu i kupuje komputer, to ma wylane, co się działo kilka lat temu, bo on się w czasie nie cofnie. Ci, którzy w tamtym czasie jarali się techniką i jarają nią teraz, będą sobie co najwyżej na forach o takich akcjach przypominać.

masz bardzo małe pojęcie o tym o czym ja mam pojęcie , za to klapki na oczach ponad ludzkie pojęcie , ni z gruchy ni z pietruchy wyjeżdżasz z crossfire , a o technikach porzuconych przez nv lub ubitych łatwo zapominasz , albo bagatelizujesz , taki psyhX prowadzony przez firmę trzecią jaką była Ageia i nie blokowała tego czy to dla czerwonych czy zielonych , miało szansę na rozwój , ale nie nvidia położyła łapę po blokowała i technika umarła , wciskali 3d vision , między innymi mi wcisnęli , za co musiałem zapłacić i potem to zlali, gtx 970 sam miałem i nie miał bym nic przeciwko jeśli nawet miał by 2gb pamięci , a trzymał by wydajność jaką trzymał , ale poczułem się po prostu oszukany dowiadując się ze jednak nie miał tego co w specyfikacji , do navi czepiasz się że ma głośne i ujowe chłodzenie , ale space inwaders na rtx to błahostka , było predefiniowane 0 było , ale potraktowali swoich klientów jak dzieci , my wam powiemy co jest wam potrzebne , a od teraz uważamy że to nie jest potrzebne , konkurencja dała , no nie to jednak jest wam potrzebne , zrobimy nowy marketing jakie to cuda dodajemy do sterowników , 1660ti to nie ta półka , a rtx 2060 i 2060S to też nie ta półka ? oj nvidia teraz powie dzieciom (bo tak traktuje swoich klientów) , na kartach za mniej niż 2 kilo pln multigpu wam nie potrzebne , czemu nie ? bo my tak twierdzimy i już .

 

Czy ktoś z was ma może wersje Strix od Asusa ?? Mocno się zastanawiam nad kupnem a widziałem już są dostępne w sklepach.

omijaj , skopane chłodzenie

Edytowane przez misiekbury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio? przecież ten asus jest dwie stówy drozszy od 2070 super

 

zapodasz linka ? posiada ktoś testy gigabyte gaming ?

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe celował w rx 5700 bez xt, pewnie pulse, tylko te 2 lata gwarancji ....

Edytowane przez jg77xfx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe celował w rx 5700 bez xt, pewnie pulse, tylko te 2 lata gwarancji ....

 

u mnie na starcie odpadaja karty 2 letnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a potem zdziwko jak zaczynają leciec teorie spiskowe że to konkurencja płaci za wypuszczanie takich bubli :E

jest to jakieś dziwne zważywszy na to co cytowałem kilka stron temu z redita , gdzie gościu opisywał sytuację , jakoby pamięci na ref. szafirze xt miały te same oznaczenia co na 2080 ti bodajże kingpin , na szafirze niskie napięcie i zegary w porównaniu do tego z kingpina , teraz jeszcze i na msi i na strixsie ujowe chłodzenie pamięci , normalnie spiskowa teoria dziejów :Up_to_s:

Edytowane przez misiekbury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj z gigusiami to radze poczekać do recenzji i zdjęć pcb i chłodzenia po tym co odwalili z vega gaming oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupić sapphire pulse i rozszerzyć sobie gwarancje XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba pojde jednak w strone 2070 super chyba, myslalem o zotacu ma 5 lat gwarancji, orientuije sie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno w drodze jest jeszcze msi gaming i szafir nitro, tylko uj wie kiedy sie pojawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno w drodze jest jeszcze msi gaming i szafir nitro, tylko uj wie kiedy sie pojawią

 

ale w tej cenie dostaniesz 2070 super, tez chcialem 5700xt w dobrej cenie i chłodną ale chyba doloze te dwie stówy i się szarpnę na superke, tylko moj monitor ma freesynca i nie chce żeby się gryzło.

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem iść w stronę referenta RX 5700XT ze względu na małą obudowę i gotujące się w niej karty a referencyjna turbina idealnie by pasowała jednak analizując stosunek cenę/wydajność/jakość doszedłem do wniosku, że to zły pomysł. Od samego początku przeczuwałem, że nie referenty będą sporo droższe i poszedłem w stronę nV a mianowicie używanego RTX2060 FE za 1230zł. Cena/wydajność zdecydowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore rx 5700 bez xt bo gram w 1080p 75 Hz więc jest to overkill na teraz,

ale po wydaniu nowych konsol pewnie już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również gram w 1080p 75hz choć miałem 1440p 144hz. Mam freesync tylko po HDMI i nanv nie działa.. W wielu grach freesync na moim monitorze działa tragicznie albo wcale nie działa więc go olałem. Na starym monitorze freesync działał wzorowo ale ale 2400zl a 500zl robi różnicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem okazji przetestowania freesync,

mój monitor to LG 23mp68vq-p,

myślę o rx 5700 także z racji freesync (jak freesync będzie działał nie mam pojęcia),

ale nie odrzucam rtx 2060 super.

Edytowane przez jg77xfx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez poszedlem tym razem w strone radeona m.in tez przez moj monitor 144 hz z freesync tj MSI Optix MAG241C. Mysle ze kupno RX 5700XT Strix od Asusa to jest malo oplacalne no bo w 2070S to taki gigabyte gaming ma fajna kulture pracy i temperatury a kosztuje mniej...

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że monitory z gpusync są o wiele drozsze

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @MarioDee właśnie u siebie sprawdzałem. Gdy w opcjach zasilania mam ustawione Wyłącz monitor = nigdy i jak włączę test w CB23 i wyłączę monitor przyciskiem, a za około 30 sekund włączę to nic się nie zawiesza. Jeśli ustawię w opcjach zasilania Wyłącz monitor = 1min i jak włączę test w CB23(multi core), a następnie poczekam tak z 1min15sek.(monitor się wyłączy sam po 1min.) i ponownie włączę to przez jakieś 10 sekund widzę, że czas w CB23 nie odlicza się i obrazek nie zmienia się, ale po chwili wszystko wraca do normy (czas przeskakuje w dół o tyle o ile był chyba wyłączony monitor programowo). Jednak cały czas test był wykonywany bo wentylatory na grały tak jak przy włączonym monitorze. @MarioDee jak u ciebie wygląda "zawieszenie CB23"? Wyskakuje błąd?
    • Odpowiedź wysłano o 16:59 przez pracownika z pokolenia Z.
    • Czy jest sens zabierać się za streamowanie gier w jakości 1080p na Youtube skoro mieszkam na wiosce, gdzie nie mam światłowodów i musiałbym streamować za pomocą internetu mobilnego?  
    • Ja wyłączałem przyciskiem, ale nie powinno przecież tak się dziać chyba? Po prostu włączyłem test i chciałem odejść na dłużej od kompa, więc wyłączyłem monitor przyciskiem. Wracam po pewnym czasie, a tu CBR23 zawieszony. Z innymi programami do testowania stabilności jak np y-cruncher, czy memtest nie ma takich problemów przy wyłączonym monitorze. Może to jednak taka przypadłość tego programu? Przy włączonym monitorze jest wszystko ok. DDC wyłączyłem na próbę, ale to nic nie dało.
    • Do kuców to w ogóle słowa krytyczne odnośnie ich idoli czy nawet partii, z którą się teraz utożsamiają, bo oni gadają po POPiS czy jak ta Unia jest złem i trzeba wyjść z UE najlepiej jeszcze następnego dnia nie docierają . Zresztą to nie tylko kuców dotyczy, takim samym zachowaniem praktycznie również wykazują ci w elektoracie PiS-u. Kuce jak to kuce, ale w Konfie coraz śmielej zaczynają również tam odzywać z nie wiadomo do końca jakich powodów kobiety. Patrząc na taką Bryłkę, Zajączkowską, Pikułę, Domagałę, Czech i wiele wiele tych kobiet w Konfie odnoszę takie wrażenie, że są ładne, ale jednocześnie są głupie tak jak niektóre kobiety w Lewicy pokroju Żukowskiej.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...