Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem reinstal systemu i nic...freesync w bf dalej szarpie jakby go nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem reinstal systemu i nic...freesync w bf dalej szarpie jakby go nie bylo

Ja również miałem problem z działanie freesync w bf5. Po uruchomieniu gry fs w ogóle nie działał. Zaczynał działać dopiero jak zminimalizowałem grę do pulpitu po czym wróciłem do gry. Po tym zabiegu FS działa normalnie.

 

Misiek dobrze prawi, sys na nowo. W przypadku AMD niestety tak jest. DDU nie pomaga.

Z resztą, jak się mam pc gamingowy a nie stację do pracy, to co za problem postawić system i dogarć te kilka gier?

Przerabiałem kilkadziesiąt kart graficznych rocznie i nigdy nie musiałem re instalować systemu żeby karta działała poprawnie. Korzystałem z DDU w trybie awaryjnym + ręczne usunięcie pozostałości po sterownikach + czyszczenie rejestru i taka kombinacja działała zawsze.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem problem z działanie freesync w bf5. Po uruchomieniu gry fs w ogóle nie działał. Zaczynał działać dopiero jak zminimalizowałem grę do pulpitu po czym wróciłem do gry. Po tym zabiegu FS działa normalnie.

 

 

Przerabiałem kilkadziesiąt kart graficznych rocznie i nigdy nie musiałem re instalować systemu żeby karta działała poprawnie. Korzystałem z DDU w trybie awaryjnym + ręczne usunięcie pozostałości po sterownikach + czyszczenie rejestru i taka kombinacja działała zawsze.

 

 

Nic nie pomaga zminimalizowanie do pupitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać rx 5700 dla freesync?

Przy RTX 2060 Super nie będę mieć bo monitor nie ma DisplayPort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując kartę też przechodzi mi przez myśl, że Geforce'a łatwiej sprzedać i z mniejszą stratą.

Myślę jaki model brać RTXa 2060 Super.

Ale od cen zależy czy jednak nie NAVI, przy pełnej dostępności sprawa się wyjaśni.

 

Tym bardziej że nowe karty AMD dostaną raytracing hardware'owo i wtedy cena 5700xt non xt spadną. Tego się obawiałem najbardziej. A taki 2070 super za 4 lata będzie na pewno bardziej chodliwy

Edytowane przez bartoszzz77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 lata to nikt nie spojrzy na te karty pod względem RT, kiedy nowe karty ze średniej półki cenowej będą miały zapewnie w RT dużo większą wydajność plus wsparcie NV z tytułu bycia nowymi kartami. Totalnie moim zdaniem chybione rozumowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX 2000 za 4 lata mocno zejda z ceny tym bardziej jak sie okaze ze nowe generacje beda miec RT w kartach za np 1000 zl z wydajnoscia wieksza niz dziesiejsze RTX. Zobaczcie nawet na ceny GTX 1080 na allgero. Ta karta jest po 1200 zl gdzie 3 lata temu nowka kosztowala 3000 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem reinstal systemu i nic...freesync w bf dalej szarpie jakby go nie bylo

Reinstal czy format i system na nowo?? Bo to roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puknikcie sie w glowe z ta reinstalacja

Reinstalacja systemu czasem się przydaje,często po drodze usuwa wszelkie problemy ze softem/syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem kwestie wyglądu , ale te dwa elementy plastic fantastic przymocowane na krawędziach karty , tylko pogarszają chłodzenie , powietrze z radiatora zamiast uciekać na boki , kotłuje się w środku przez te 2 szity

Jak nie MSI,to XFX również wpadka :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX 2000 za 4 lata mocno zejda z ceny tym bardziej jak sie okaze ze nowe generacje beda miec RT w kartach za np 1000 zl z wydajnoscia wieksza niz dziesiejsze RTX. Zobaczcie nawet na ceny GTX 1080 na allgero. Ta karta jest po 1200 zl gdzie 3 lata temu nowka kosztowala 3000 zl

Nie ma znaczenia czy karta ma RT czy nie, za 4lata to bedzie przestarzaly zlom czy to bedzie AMD/Nvidia. RT na kartach za 1k, bardzo optumistycznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz RTX 2060 kosztowal 1600 zl i mial RT wiec za 2 generacje calkiem mozliwe ze karta za tysiaka bedzie obslugiwac RT no fakt ze z jakim skutkiem to sie okaze tzn czy bedzie sie dalo grac z RT na takiej karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było, to po co kupować 4 letniego starocia, jak można kupić nówkę sztukę z pełną gwarancją i wsparciem ze strony NV, która będzie wykonana w niższym procesie i zapewne będzie posiadała szereg usprawnień architektury? RT w przypadku obecnej generacji to po prostu w perspektywie odsprzedaży za za x lat żaden argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie ten format robilem. Nic to nie dalo tylko przysporzylo mi roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy konsole będą miały Navi 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie ten format robilem. Nic to nie dalo tylko przysporzylo mi roboty

To było raczej do przewidzenia... To nie lata 90-te, teraz można mieć spokojnie na 1 systemie grafiki Nvidii, AMD i Intela, zmieniać płyty główne między platformami AMD i Intela itp. Ale pogląd, że "format c:" to sposób na wszystko nadal trzyma się mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie ten format robilem. Nic to nie dalo tylko przysporzylo mi roboty

 

Nie wiem po co proponujecie formatowanie, straszne średniowiecze widzę tutaj... :D

 

// EDIT: Assassin mnie ubiegł, w końcu nick zobowiązuje. ;)

 

Wiecie może czy konsole będą miały Navi 10?

 

Będzie to Navi, ale na bank nie dosłownie Navi 10. Znając życie będzie to coś customowego bazującego na Navi 10 z internalowymi improvementami lub kompletnie nowsza architektura.

Edytowane przez FFT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte gaming 5700xt dostanie standardowa gwarancję 3 letnią :) jednak się nie dogadali w tej sprawie jak z NVIDIA . A szkoda. Wziąłem 2070s właśnie najbardziej ze względu na gwarę. Rok dłużej to mega atut .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dupy to. Oddawac tego RX czy czekac na jakies poprawki ktore uj wie kiedy beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dupy to. Oddawac tego RX czy czekac na jakies poprawki ktore uj wie kiedy beda

 

Chłopie oddawaj. 94 stopnie na ramię.... Odpal metro i ustaw maks detale, pamięci będą się dosłownie smażyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było raczej do przewidzenia... To nie lata 90-te, teraz można mieć spokojnie na 1 systemie grafiki Nvidii, AMD i Intela, zmieniać płyty główne między platformami AMD i Intela itp. Ale pogląd, że "format c:" to sposób na wszystko nadal trzyma się mocno ;)

 

U mnie pomogło, ale nie mam pojęcia z czego to wynikło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wersja Mech ma też problem z temperaturami pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od Siebie Maksiu :P

 

Róbcie co chcecie, nie maja sprawa w sumie.

 

Ja miałem problemy i po reinstalce jak ręką odjął.

Jak sumac nie musze a koledze dodales pare godzin robot. Nastepnym ryzen puknie sie w glowe 2 razy zanim zrobi format i poszuka prawdziwego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...