Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hhahahahah z GTX 1650 hahah przeciez RX 570 jest lepszy od tej karty o 30%. RX 5500 bedzie probowal sie bic z GTX 1660 tak mysle i powalczy cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhahahahah z GTX 1650 hahah przeciez RX 570 jest lepszy od tej karty o 30%. RX 5500 bedzie probowal sie bic z GTX 1660 tak mysle i powalczy cena

Wstrzymajmy się do czasu pierwszych testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bo już się pogubiłem. Które modele mają pełne chłodzenie pamięci i temperatury VRM/MEM/HotSpot zachowane w ryzach? Dotyczy zarówno 5700 jak i 5700XT, bo ich wydajność w moich zastosowaniach niewiele będzie się różnić. Jeszcze jakby miały w miarę ciche chłodzenie to już w ogóle 10/10.

 

Nitro od Pulse bardzo odstaje?

Edytowane przez Fircyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z XT Red Devil, Strix i Nitro+ to najlepsze modele. Trochę gorsze to Pulse i Gaming OC od Gigabyte.

 

W przypadku non-XT wszystko powinno być ok poza MSI Mech i Evoke.

Wczoraj zamówiłem Pulse non-XT.

 

Z non-XT opłaca się brać najtańsze tylko czyli Gigabyte Gaming OC, za 1670 jest w zadowolenie.pl

Edytowane przez jg77xfx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zwykłą 5700 w cenie 1,7k proponuje SAPPHIRE RADEON RX 5700 PULSE 8G, w kwestii 5700-XT w okolicach 2k MSI Radeon RX 5700 XT GAMING X 8GB, SAPPHIRE RADEON RX 5700 XT PULSE, SAPPHIRE Radeon RX 5700 XT NITRO+, wszystkie w/w karty zbierają przyzwoite opinie w kwestii temp. i kultury pracy chłodzenia, ceny akceptowalne, można jeszcze pomyśleć o Red Devil ale jego cena to jakieś 200-300zł w góre, gdzie przy 2,4k można już się rozglądać za 2070S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat.

Wiecie czy następuje sprawdzenie przy aktywacji gry, która jest dołączona z kartą dotyczące posiadania CPU/GPU od AMD?

Edytowane przez jg77xfx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat.

Wiecie czy następuje przy aktywacji gry, która jest dołączona z kartą

sprawdzenie czy posiada się CPU/GPU od AMD czy można na dowolnym kompie

przypisać?

Skrypt na stronie amdreward sprawdza co masz w środku. Nie aktywujesz kodu na karcie/CPU który nie jest objęty promocją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie da rady sprzedać :(

Tylko komuś kto ma procka od R7 3700X w górę lub kartę od RX 570 w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale czy ktoś będzie chciał podać mi chwilowo dane do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku kupujacy założył sobie nowe konto na amdrewards i nie było problemu z daniem dostępu, tutaj przez forum sprzedałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hhahahahah z GTX 1650 hahah przeciez RX 570 jest lepszy od tej karty o 30%. RX 5500 bedzie probowal sie bic z GTX 1660 tak mysle i powalczy cena

 

Zwykła RX 5500 będzie konkurentem dla nowo wprowadzonego GTX 1650 Ti/Super, wydajnościowo gdzieś pomiędzy RX 580 a 590, z tym że na nowszym procesie i konsumujący 40% mniej energii. Wersja XT będzie konkurować z 1660 Ti/Super. Wszytko rozbije się o cenę, dlatego AMD czeka na premiery nVidii by wycenić swoje karty.

 

O 5600 ucichło.

 

Niektóre źródła twierdzą że RX 5600 nigdy nie powstanie, a AMD dla większej przejrzystości chce standaryzować nazewnictwo kart i procesorów, a zatem będzie RX 5300 - 5500 - 5700 - 5900. Trzy pierwsze już istnieją, a dziewięcsetka ma być flagowcem.

Edytowane przez BurritoCoelho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nie będzie średniaka za tysiaka? Wydajność 5500 według plotek jest raczej niepoważna względem ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 5900 to będzie pewnie NAVI 7 nm+ z RT.

I pewnie z kosmicznym TDP :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, pewnie 300 W.

Zastanawia mnie ile będzie pobierać PS5 skoro ma mieć naprawdę wydajny układ

graficzny NAVI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nie będzie średniaka za tysiaka? Wydajność 5500 według plotek jest raczej niepoważna względem ceny.

 

 

a jaka jest cena 5500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według plotek 200$, więc u nas w sklepach pewno koło tysiaka, ale wydajność niewiele większa wiekowy rx 570. Trudno tu mówić o średnim segmencie z taką wydajnością.lol2.gif. Średni segment pogalopował już w okolice 2 tyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według plotek 200$, więc u nas w sklepach pewno koło tysiaka, ale wydajność niewiele większa wiekowy rx 570. Trudno tu mówić o średnim segmencie z taką wydajnością.lol2.gif. Średni segment pogalopował już w okolice 2 tyś...

 

no wlaśnie według plotek, ja czytałem że według plotek skoro zestawiaja go z 1650 to cena będzie na poziomie 1650, więc 600-700zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie według plotek, ja czytałem że według plotek skoro zestawiaja go z 1650 to cena będzie na poziomie 1650, więc 600-700zl

Taka cena to powinna być,ale wszystkie znaki na niebie wskazują że będą to raczej okolice 800-1000 zł

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli 5500 XT będzie powyżej 1k pln to już lepiej dołożyć do RX 5700 - referencyjne turbiny można dostać poniżej 1,5k pln.

Edytowane przez Spasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

najtaniej widziałem po 1450 zł nowe na promce, chyba x-kom, na pepperku było, ale od jakiegoś czasu poniżej 1500 zł nawet używki nie chcą zejść, choć dziś się świeży ref XT za 1600 zł pokazał, używka ale b długa GW jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...