Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie + teraz sa takie czasy ze jak monitor wytrzyma 5 lat to trzeba sie z tego cieszyc. Jakosc elektroniki aktualnie jest duzo gorsza niz z 10 lat temu. Nawet jak kupisz monitor za 2-3 tys zl to i tak po uplywie ochrony gwarancyjnej szansa ze go szlag trafii zwieksza sie z kazdym dniem :E

 

Mojego MSI kupilem na promo za 900 zl

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc ciekawy. Cena zla nie jest. Ja czekam na Thiic II tez od XFX. Bedzie w poniedzialek u mnie

 

Na allegro juz sie pojawily widze nierefernty. Dominuja XFX i Sapphire, no 1 sztuka evoke jest jako rodzynek. Kto wiec czy XFX i Sapphire to nie beda najlepsze wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddicie ktoś zamieścił wyniki z Thiica i jeżeli dobrze pamiętam, miał też problem z wysoką temperaturą na pamięciach ale nie aż tak jak Evoke. Tak czy siak, ja swojego Thiica anulowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez poszedlem tym razem w strone radeona m.in tez przez moj monitor 144 hz z freesync tj MSI Optix MAG241C. Mysle ze kupno RX 5700XT Strix od Asusa to jest malo oplacalne no bo w 2070S to taki gigabyte gaming ma fajna kulture pracy i temperatury a kosztuje mniej...

na 1660 ti i zwykłym 2070 na tym monitorze gsync powodował ścinki w FH4 i SoTR , tzn w ty 2 z których wtedy grałem i w nich zauważyłem , nie wiem jak inne tytuły

 

Na reddicie ktoś zamieścił wyniki z Thiica i jeżeli dobrze pamiętam, miał też problem z wysoką temperaturą na pamięciach ale nie aż tak jak Evoke. Tak czy siak, ja swojego Thiica anulowałem.

dokładnie , stał tak pomiędzy pulse a evoke

Edytowane przez misiekbury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro juz sie pojawily widze nierefernty. Dominuja XFX i Sapphire, no 1 sztuka evoke jest jako rodzynek. Kto wiec czy XFX i Sapphire to nie beda najlepsze wersje

I ceny są lepsze niż w proshop - ok.2000-2100 zł za 5700 XT

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze 2039zł za xfx RAW II

Pieknie wyglada ta karta, bardzo mi sie podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulse u sprzedawcy na Allegro za 2068 zł. Dla mnie ta karta póki co wygrywa. Kręcić jej i tak nie zamierzam, bo procesor z sygnaturki i tak będzie ograniczać GPU. Mimo wszystko nie kupuję i przyglądam się cierpliwie... Nie mogę się doczekać aż powercolor będzie dostępny w Polsce!

 

A co do XFX RAW II to faktycznie wygląda fajnie i mam sentyment do tej marki.

Edytowane przez kowallosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać aż powercolor będzie dostępny w Polsce!

Jestem ciekaw modelu Red Dragon,u mnie Red Devil mi nie zmieści(za długi :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląd jak wygląd , ale bardzo ciekawy jestem budowy tej karty , przez ten backplate chłodzony przez główne chłodzenie karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw modelu Red Dragon,u mnie Red Devil mi nie zmieści(za długi :()

 

Też jestem ciekaw, tyle że ja po prostu nie lubię takich wielkich kloców jak 3wentylatorowe karty

 

A i jeszcze jedno ważne pytanie, jak wygląda obecnie łączenie Ryzenów z Radeonami?

Edytowane przez parcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, tyle że ja po prostu nie lubię takich wielkich kloców jak 3wentylatorowe karty

 

A i jeszcze jedno ważne pytanie, jak wygląda obecnie łączenie Ryzenów z Radeonami?

 

Nie przytoczę tytułu ale jest jeszcze jakaś gierka gdzie występuje problem. widziałem to w jednej z recenzji Ryzena 3600 + RX5700/XT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Liptona na YT, jak testował bodajże porównanie 9600k vs 3600, i w grze AC Odyssey dziwnie niski FPS. Ale wspominał tylko o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wyglada ta karta, bardzo mi sie podoba :D

 <div>Bezpośrednio przez ich sklep jest jeszcze taniej.</div> Edytowane przez vegetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przytoczę tytułu ale jest jeszcze jakaś gierka gdzie występuje problem. widziałem to w jednej z recenzji Ryzena 3600 + RX5700/XT.

 

Ale to jest kwestia niedopracowanych jeszcze sterowników etc. czy nic się już nie zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zmieni. Ogolnie karty RX 5700 i 5700XT pod wzgledem wydajnosci dorownuja wkoncu odpowiednikom nvidii i sa w miare oplacalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki są obecnie niedopracowane: przykładowo Rainbow Six Siege: czasami czarny ekran na fullscreen, przełączanie alt+tab kończy się czarnym ekranem i trzeba próbować alt+enter parę razy przełączać pomiędzy oknem i pełnym ekranem by zadziałał czarny ekran, czasem restart dopiero pomaga. The Division 2: gra się losowo crashuje i ma losowe przycięcia. Problem nie występował na RX 590. Tak myślę, że karta powinna mieć premierę za jakieś 2 miesiące dopiero by sterowniki były dopracowane i by partnerzy wyprodukowali sensowne karty, a nie składane na prędko jak MSI Evoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny spadną, pewnie po poprawie dostępności zwykłe 5700 będą zaczynały się od ok. 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mowic nowe RX sa bardzo konkurencyjne bo XT ze spokojem walczy z RTX 2070 a czasem siedzi na plecach RTX 2080 przegrywajac o jakies marne 3-4 fps (BF V)

czy nawet wygrywajac z 2080 (Wolfenstein). W wolfie RX 5700XT w fps minimalnym ma 29 kl przewagi nad RTX 2080

 

RX 5700XT jest o 1000 zl tanszy od RTX 2080 no fakt nie ma RT ale...sa gry gdzie dorownuje sporo drozszej karcie od zielonych. Ja sie przesiadam z GTX 1080 na RX 5700XT dla BF, forzy horizon, the division itp

 

W New Colossus mozna wymaksowac w fhd i fps nawet nie drgnie ponizej 144...Doom tez pewnie lepiej bedzie dzialac na RX

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...