Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.x-kom.pl/p/515066-karta-graficzna-amd-powercolor-radeon-rx-5700-xt-red-devil-8gb-gddr6.html

 

Red Devil w X-kom

Jest jeszcze Red Dragon i jakiś Standard od PowerColor. Sapphire Pulse na którego czekam najbardziej jeszcze nie ma, dziwne bo wersja bez XT jest już jakiś czas...

Nie sądziłem,że karty PowerColor zagoszczą w x-kom :D

Nawet ceny w miarę interesujące(z 5700 XT - 2279 zł Red Devil,1989 zł Red Dragon,1939 zł Dual Fan z 5700 1919 zł Red Devil,1809 zł Red Dragon,1759 zł Dual Fan)

Co cieszy x-kom podaje,że na karty od PowerColor jest 36 miesięcy gwarancji,gdzie na karty Sapphire dalej 24 miesiące :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tego doszło, że karty za 2400 zł (5700 XT) w 2019 nie są w stanie uciągnąć w 2160p 60fps już starawych gier z 2015 takich jak Wiedźmin 3 czy GTA V? Chcę kupić monitor UHD ale do grania takiej rozdzielczości niestety nie ustawię.

 

Uciągnięcie F.E.A.R. z 2005 w 1920x1200 na kartach z 2009 za (sporo) niższą cenę, nie było problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ brak konkurencji, coraz większe problemy z nowymi procesami produkcyjnymi, klienci idioci którzy biegną po odgrzewane kotlety z nową naklejka i wyższą ceną

Edytowane przez ci4stek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie zdanie na temat Gigabyte Gaming RX 5700 non XT?

Znalazłem w pewnym sklepie za 1670 zł.

Będę to brał albo dopłacę 150 zł do 2060s Jetstream.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem, to za 2,2k w kombo jest SAPPHIRE RADEON RX 5700 XT NITRO+, niestety w dalszym ciągu brak MSI RADEON RX 5700 XT GAMING X, a tak to z najnowszych przecieków wynika że seria Radków 5500/5600 może pojawić się przed 15 października, pozostaje kwestia dostępności i ceny na starcie, ale przynajmniej nieref. konstrukcje powinny być już na premiere tych gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś sterowniki beta do RX 5700XT obecnie oficjalne 19.9.2

To są beta sterowniki. Ostanie oficjalne nie beta są z maja , bodajże 19.5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tego doszło, że karty za 2400 zł (5700 XT) w 2019 nie są w stanie uciągnąć w 2160p 60fps już starawych gier z 2015 takich jak Wiedźmin 3 czy GTA V? Chcę kupić monitor UHD ale do grania takiej rozdzielczości niestety nie ustawię.

 

Uciągnięcie F.E.A.R. z 2005 w 1920x1200 na kartach z 2009 za (sporo) niższą cenę, nie było problemem.

Im więcej mocy ma sprzęt tym mniej trzeba się martwić o optymalizację i jakość kodu, więc można zatrudnić studentów, a zaoszczędzoną kasę wsadzić w marketing lub do kieszeni.

Dodatkowo już mało kto wie faktycznie jak działa sprzęt czy kod który na to pisze, wszystko powstaje w unity czy unrealach, na podstawie biedoskrytpów i pseudojęzyków z tysiącem wrapperów, a nie prawdziwego kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Morele pojawił się Challenger od ASRock

 

Również się pokazały u Moreli niereferenty PowerColor,lecz cena to jest wielki żart :E (w porównaniu do x-kom co najmniej 200 zł drożej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się pokazały u Moreli niereferenty PowerColor,lecz cena to jest wielki żart :E

 

Dostali 3mln kary więc już liderem taniości raczej nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wczoraj recenzję Blacka i wg recenzji temperatury rx5700xt w wersji niefeferencyjnej są bardzo ok. zupełnie inne odczucia niż opisywane tu na forum.

 

świetnie wypadła msi mech, którą można kupić za 2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wczoraj recenzję Blacka i wg recenzji temperatury rx5700xt w wersji niefeferencyjnej są bardzo ok. zupełnie inne odczucia niż opisywane tu na forum.

 

świetnie wypadła msi mech, którą można kupić za 2000 zł.

Szkoda że zabrakło RX 5700 XT RAW II, który też jest za 2k https://www.kombo.krakow.pl/Karty-graficzne,Karty-graficzne-AMD-Radeon,KBVGAXFXAMR2520033.htm i RX 5700 GAMING X za 1,8k https://proline.pl/msi-radeon-rx-5700-gaming-x-8gb-pci-e-gddr6-freesync-p1382914 chyba jedna z najlepszych wśród 5700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten RAW od XFX to pewnie takie same padlo jak THICC II. Wkoncu to XFX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten RAW od XFX to pewnie takie same padlo jak THICC II. Wkoncu to XFX...

 

Ja od 5 września czekałem na 2070Super Gigabyte Gaming OC do nowego kompa, nadal karty nie ma dostępnej, będzie za 2-3 tygodnie dopiero.

Wczoraj się wpieniłem i wymieniłem na PowerColor 5700xt Red Dragon, zobaczymy jak będzie z wydajnością i temperaturami, karta 500zł tańsza niz Gigabyte 2070Super.Dostawa w X-kom w czwartek, więc pewnie koło połowy przyszego tygodnia będzie u mnie.

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oni beda miec w czwartek to wysla w piatek i w poniedzialek bedzie u ciebie. Ja mialem tez 5700XT ale wlasnie THICC od XFX no i padaka byla. Zwrocilem to cos. Poki co dalej stery pod RX sa do bani, scinki, niedzialajacy freesync itp itd. Zostalem przy swoim GTX 1080 Windforce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w xtreem zlozylem papier o odstapienie 30 sierpnia. Pieniadze dostalem....dzisiaj czyli te 14 dni zostalo przekroczone i to musialem sie upominac, pisac, dzwonic

 

Nie zamierzam juz nic kupowac w xtreem bo fakt ceny dobre ale obsluga klienta to jakis zart. Nie zamierzam kupowac innej karty no bo na co mialbym zmienic swoja aktualna czyli GTX 1080 zeby realnie cos zyskac...tylko RTX 2080 lub Ti(na Ti mnie nie stac :( ) bo wszystko inne albo bedzie mialo ta samo wydajnosc RTX 2060/S/2070/5700 albo bedzie troszke wydajniejsze niewspolmiernie do kosztow RTX 2070S/5700XT

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał 1080, to sledziłbym ten temat tylko z ciekawości i nie zastanawiał się nad zmianą karty. trudno mi ufać youtuberom. nikt z nich nie powie o problemach ze sterownikami itd. ot same wykresy i dosc nierealne temperatury.

 

@down

oczywiście Liptona nie osądzam, tylko uogólniam. Jest kilku wartościowych gości i Lipton jest jednym z nich.

Edytowane przez kowallosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy ze sterownikami są. To fakt. Spotkałem się z błędami w skalowaniu rozdzielczości i artefaktami przy korzystaniu z akceleracji sprzętowej w Chrome.

Sprawa z FreeSynciem też jest znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...