Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy... ogólnie jak na moje wyczulone ucho, to tylko w GoW potrafiła się czasem solidniej rozkręcić, lecz bez tragedii. RDR2 umiarkowanie. Spider-Man na filmach potrafił wkręcić konsolę na wyższe obroty, a reszta nie. No ale ta moja sztuka ogólnie cicha jest, bo miałem 2 sztuki CUH-7216B łapach i poprzednia była zdecydowanie głośniejsza.

 

Tak czy inaczej exy się kończą, więc konsola niedługo do żyda :E

 

Mam jeszcze tylko dylemat czy czekać na days gone, czy może po prostu ograć to na PS5 jak wyjdzie na nią. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zależy... ogólnie jak na moje wyczulone ucho, to tylko w GoW potrafiła się czasem solidniej rozkręcić, lecz bez tragedii. RDR2 umiarkowanie. Spider-Man na filmach potrafił wkręcić konsolę na wyższe obroty, a reszta nie.

 

No własnie wyższe obroty - mi to absolutnie nie przeszkadza (o ile się rozkręca na umiarkowanej poziomie głośności :)). Bo wysokie obroty mają sie nijak do tego mojego problemu . Ja w swojej która teraz kupiłem miałem prawdopodobnie piszczące cewki. A jak sprawdzic czy to one? Okazuje się ze miałem w sumie racje co do ich rozpoznawania. Poczytałem różne fora i znalazłem identyczne informacji o nich - o ich identyfikacji..

 

Wiec tak jak prosto rozpoznać piszczące cewki? Wystarczy przysłuchać się jak zmienia się obraz na odbiorniku TV. Jesli np laduje się gra i przez chwile robi się czarny ekran to wówczas cewki sie uspokajają.. A gdy tylko pojawia sie np menu gry lub cut-scenki to od razu daja o sobie znać. Ich dB nie jest wysoki ale może wkurzać takich wrażliwców jak mnie. Oczywiście to nie dzieje sie zawsze i przy każdym tytule. Jest różnie. ]

 

Ja swoja oddałem i morele dzisiaj juz odpisali, że "reklamacja została uznana i dokonamy wymiany towaru.". Jutro - pojutrze odbiór. I ciekawy jestem co będzie przy tym nowszym modelu :). Jak znów to samo to oddaje do 14 dni i prosze o zwrot forsy .. bo juz strace zaufanie do żródła z którego bierze firma te konsole ;D.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego źródła bierze? Z tego samego co wszyscy. Abyś trafił na lepszą sztukę następnym razem. Cicho słyszalne cewki z bliska czy wentyl to nic niezwykłego. A rozrzut jakościowy jest spory i kontrola jakości nie istnieje w konsolach pod tym względem :E Działa to działa i do sklepu leci.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze tylko dylemat czy czekać na days gone, czy może po prostu ograć to na PS5 jak wyjdzie na nią. :hmm:

Nie zapowiada się nic nadzwyczajnego, chyba że ktoś uwielbia sandboxy wszelkiej maści.

 

Dobrze, że mam jeszcze kilka gier do przejścia :E Także moja konsola na razie zostaje. Zabrałem się za Horizon i w tle cały czas młucę RDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Z jakiego źródła bierze? Z tego samego co wszyscy. Abyś trafił na lepszą sztukę następnym razem. Cicho słyszalne cewki z bliska czy wentyl to nic niezwykłego. A rozrzut jakościowy jest spory i kontrola jakości nie istnieje w konsolach pod tym względem :E Działa to działa i do sklepu leci.

 

No to sie okaże. Jak znów dostane trefny model to odsyłam i znów wymienie :P. I aż tak do usra..j śmierci ;p.

 

Dostałem wczoraj paczuszke z Wampyrem i Detroit.. Więc miałbym w co grać.. Niech w końcu przyjdzie dobry model :). Później nadrobie chyba spider-mana , GoW, Hitman 2 i jeszcze sie tam coś znajdzie... Podejrzewam, że znów przejde 4 części Uncharted + dodatek :D

 

--

 

Czytam sporo o tych wersjach CUH-7200 i faktycznie jest sporo zgłoszeń że są cichsze ale maja piszczące cewki. Jak u was? Też macie ten model i słyszycie cewki? Idzie zwariować :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUH-7200 podobno z cewkami miał problem, CUH-7216b już podobno nie. Ja mam tą drugą rewizję i cewek nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oki odebrałem nową ps4 7216b.. O jejjj jaka różnica. Teraz to mogę nawet spać 1,5m od konsoli jak właczona jest wymagajaca gra. Luksus. Nawet Xbox one X w stresie nie jest taki cichy.. Oczywiście nie zachwalam za wczasu.. No ale mimo to jest na starcie olbrzymia różnica wzgledem mojej poprzedniej. Wiadomo Jak włącze np menu Elex to jest na wiekszych obrotach jakby moze cewki czy wiatrak są już w miare slyszalne no ale kompletnie nie da sie wyciszyc .. Chyba ze skladalibyśmy własny PC :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie no na razie jest ok. Elex byl wlaczony z 30min i spoko. Oczywiscie chciałoby sie by konsola w ogóle nie była słyszalna ale nie ma szans :). Chyba ze zrobią taką nową generację?

 

A czy ps2 była tez głośna ? Bo jej nie miałem? PS3 nie należał do głośnych urządzeń..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy jest głośna tylko czy jest uciążliwa. Głośność konsol nie jest uciążliwa przynajmniej tych z którymi ja miałem do czynienia, uciążliwa to była głośność GTX480 z turbiną. :lol2:

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Może troche przesadzilem mowiac że konsola jest mega cicha , niestety no slychac ja nawet jak wlacze menu elex ale jest cichsza niż ten model, ktöry ostatnio odesłałem .. jak włącze dźwięk na średnim poziomie to nic nie slychać.. To też jest zależne od gier.. Wydaje mi się że teraz troszkę już przesadzam, bo konsola musi być glosniejsza gdy sie gra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy od którego producenta macie wentylator w swoich prosiakach. Bo są dwa:

 

k0MjY6n.jpg

 

91zJ3Nm.jpg

 

tutaj jest o tym więcej: https://imgur.com/gallery/420nWq8

 

Ja mam tego po lewej obecnie w konsoli a tego po prawej mam w szafie ale póki co nie rozkręcałem konsoli żeby go wymienić i sprawdzić czy jest jakaś różnica.

 

Ten po prawej jest niby cichszy. Wystarczy zdjąć górną klapę żeby zobaczyć którą się ma wersję.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Cóż pomęczyłem wczoraj prosiaka 7216b i jest naprawdę bardzo ok. Wiadomo jak włączę jakas bardziej wymagajacą grę to jednak od razu słychać trochę prace wiatraka no ale jak mówiłem nie ma szans by wyciszyć konsole jak np peceta :P. Za dużo bym chciał. Mimo to jest to chyba najcichszy model obecnej generacji konsol. Nawet jak włączę bardziej wymagającą grę to słychać głośniejszą prace ale nie przeszkadza..

 

No nic zobaczymy jak to będzie jak konsola dłużej pochodzi ;). Jedynie co mnie wkurza to napęd. Głośny i długo działa np po wsadzeniu krążka. W Xbox one mamy lepsze napędy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napęd w każdej plejce tak chodził, a nie czekaj w ps3 slim był cichutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenia z konsolami nie mam, ale porównałem swoją CUH-7216b z dużo starszą (nie pamiętam rewizji) wersją u kolegi która była świeżo czyszczona. Tak przy nowym God of War dziwiłem się jak na tych wcześniejszych modelach ludzie grali w dodatku w lecie. Wiadomo dużo czynników na to wpływa, ale ta kolegi miałem wrażenie, że odleci razem ze stolikiem i telewizorem. Moja 7216b jest cichsza (tak na ucho, gram ponad metr od konsoli, TV i PC) od PC obciążanego wymagającą grą z porządnym chłodzeniem CPU i GPU, a to już mi w zupełności wystarcza, nawet rewelacja można powiedzieć. Polecam nie chować jej w żadnej wnęce szafki od TV, tylko w miarę możliwości trzymać całkowicie na wierzchu, akurat ja sobie mogłem na to pozwolić.

 

Tutaj proszę się nie śmiać i mnie poprawić (pierwsza konsola od czasu PS1), gdzieś czytałem, jeśli konsola nie może stać pionowo, to warto żeby stała trochę wyżej od powierzchni z którą się styka, na przykład 4 zakrętki :E Podobno od spodu z tej jednej małej dziury też zasysa powietrze :hmm: Jakoś nie wydaje mi się, przynajmniej nie czuję pod ręką, mam wrażenie, że zasysa tylko po bokach i wyrzuca z tyłu, może chodzi bardziej o powierzchnie z którą się styka i wtedy bardziej się nagrzeje, a nie cyrkulacje powietrza. Tak czy inaczej, postawiłem tak na wszelki wypadek, na delikatnej taśmie dwustronnej i nawet ładnie to wygląda :E

 

Tak na marginesie, wysyłajcie PCLabowicze zaproszenia do znajomych na Playstation ;)

 

dy8VoCa.jpg

 

Z4wDuM9.jpg

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o to, że konsola od dołu tez się mocno nagrzewa. No i przez pierwsze 20-30 minut jest ok, a potem powierzchnia się nagrzewa mocno i konsola robi się głośniejsza co sprawdzałem na swojej felernej slimce kiedyś. Miałem ją właśnie postawioną na szafce, to jak ją otworzyłem to po kilku godzinach grania było tam 50+ stopni :E:lol2:

 

Tak samo jest myk... graj tak z godzinę, a potem przestaw konsolę np. pół metra obok i nagle będzie ciszej pracować przez następne 15 minut.

 

Osobiście jako, że konsolę mam tylko do exów, to stawiam na 2 bardzo wąskich pudełkach tak 10-15 cm nad ziemią i tyle :E

 

Próbowałem też robić nadmuch wentylatorem na wersji pro na różne sposoby i nawet zdejmując top i dmuchając na niego wentylatorem i szczerze powiem, ze większych efektów nie widzę o ile w ogóle. Początkowo może i tak, ale po pewnym czasie gry już niezbyt. Bez zmiany pasty na lepszą albo ciekły metal cudów się nie zdziała, bo jednak nagły skok temperatury i wentylator i tak się rozkręci, bo transfer pomiędzy APU, a radiatorem jest zbyt słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób aby konsola była cichsza to wymiana pasty i termopadów - jakieś 10-12m spokoju.

Potem należy powtarzać procedure. Koszt 30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie lubisz mieć gwarancji to tak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie lubisz mieć gwarancji to tak :E

Jest i tak roczna, mam premierowe pro :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zdajesz sobie z tego jeszcze sprawy, ale jest coś takiego jak rękojmia, która wynosi 24 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zdajesz sobie z tego jeszcze sprawy, ale jest coś takiego jak rękojmia, która wynosi 24 miesiące.

Rękojmia to nie gwarancja.

Rękojmia to całkowicie inne roszczenie niż roszczenie gwarancyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to dalej "gwarancja" sklepu. Nie jest to w pełni poprawne wyrażenie, ale wiadomo o co chodzi.

 

W sumie zastanawia mnie jak wygląda zależność rękojmi co do zerwania plomb i wymiany pasty oraz termopadów. Czy nawet taka sama sytuacja gdy zakłada się blok wodny na kartę graficzną. Nigdy w sumie się nad tym nie zastanawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Doświadczenia z konsolami nie mam, ale porównałem swoją CUH-7216b z dużo starszą (nie pamiętam rewizji) wersją u kolegi która była świeżo czyszczona. Tak przy nowym God of War dziwiłem się jak na tych wcześniejszych modelach ludzie grali w dodatku w lecie. Wiadomo dużo czynników na to wpływa, ale ta kolegi miałem wrażenie, że odleci razem ze stolikiem i telewizorem. Moja 7216b jest cichsza (tak na ucho, gram ponad metr od konsoli, TV i PC) od PC obciążanego wymagającą grą z porządnym chłodzeniem CPU i GPU, a to już mi w zupełności wystarcza, nawet rewelacja można powiedzieć. Polecam nie chować jej w żadnej wnęce szafki od TV, tylko w miarę możliwości trzymać całkowicie na wierzchu, akurat ja sobie mogłem na to pozwolić.

 

Zgadzam się, używam PS4 7216b z tydzien. I jest olbrzymia różnica w głośności względem Slim, Flat a nawet starszych rewizji PRO. Nie chce jeszcze zbytnio zachwalać bo wiadomo ale jak na początek to chyba jest ona nawet cichsza od Xbox one X. Chociaż wiadomo to też zależy od wymagających gier.

 

Tak na marginesie, wysyłajcie PCLabowicze zaproszenia do znajomych na Playstation ;)

 

Zaprosiłeś mnie dawno temu, a ja dopiero zakceptowałem twoje zaproszenie dopiero parę dni temu :). Widze ze grywasz w RDR 2 :P

 

 

Chodzi tu o to, że konsola od dołu tez się mocno nagrzewa. No i przez pierwsze 20-30 minut jest ok, a potem powierzchnia się nagrzewa mocno i konsola robi się głośniejsza co sprawdzałem na swojej felernej slimce kiedyś. Miałem ją właśnie postawioną na szafce, to jak ją otworzyłem to po kilku godzinach grania było tam 50+ stopni :E:lol2:

 

Tak samo jest myk... graj tak z godzinę, a potem przestaw konsolę np. pół metra obok i nagle będzie ciszej pracować przez następne 15 minut.

 

Osobiście jako, że konsolę mam tylko do exów, to stawiam na 2 bardzo wąskich pudełkach tak 10-15 cm nad ziemią i tyle :E

 

A ja ci powiem, że nie jest tak zle z tym nagrzaniem konsoli .. Miałem włączony dośc długo Detroit i jest ciepła od góra przy zasilaniu ale nie jest jakaś gorąca.. No ale przez jest cichsza w stresie niż starsze rewizje..

 

2ltg2tx.jpg

 

Ja trzymam tak konsole ;). Niby lepiej gdyby stała na zewnątrz ale nie jest zle.. Mam dość sporo miejsca z tyłu i boków. Niżej na drugiej półce będzie Xbox One X jak wróci z naprawy.. Długi czas tam miałem i nic sie nie działo.. A DODAM jeszcze ze gdy konsole są na tych półkach to są jeszcze cichsze bo drewniane ścianki zmniejszają wydobywany dźwięk.

 

Myśle tak sobie by załatwić jakieś podstawki na spód. Bo wiadomo tam też się ona nagzewa.. Miałęm kiedyś kapsle po butelkach plastikkowych ale one są troszke za małe.. No ale coś wymysle chyba ze wezme kapsle + takie podkladki co sie przyczepia do mebli by nie rysowały podłogi :). Tylko muszą być najlepiej czarne by to jakoś wyglądało :P

 

Wkurza mnie troche działąnie napędu gdy wkładamy nową grę. Jezu puściłem Uncharted trylogie to z godzine mi chodziła - nawet jak byłem tylko w menu.. Dobrze ze kolejnym razem już szybko sie wycisza naped.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją postawiłem na takich oto stopkach https://allegro.pl/oferta/gumowe-nozki-pod-obudowy-kolumny-monacor-hf-30-4sz-7257298533

 

@up ps4 trzeba dać czas żeby skopiowała zawartość płyty na dysk i wtedy się dość szybko wycisza napęd po uruchomieniu gry.

 

Poza tym w takich szafkach konsola "chłodzi" się gorącym powietrzem i jak ma być cicha to powinna stać w przewiewnym miejscy, żeby ciepłe powietrze mogło się swobodnie unieść do góry a nie kotłować się we wnęce szafki.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ze trzy razy kusiło mnie żeby dokupić protezę, ale później jak czytałem co chwila o tym hałasie, cewkach i kto wie co jeszcze to zawsze zapał przechodził i wolę swojego cichego i sprawnego fata :E.

 

I lepiej już poczekać na nowe rozdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tu o to, że konsola od dołu tez się mocno nagrzewa. No i przez pierwsze 20-30 minut jest ok, a potem powierzchnia się nagrzewa mocno i konsola robi się głośniejsza co sprawdzałem na swojej felernej slimce kiedyś. Miałem ją właśnie postawioną na szafce, to jak ją otworzyłem to po kilku godzinach grania było tam 50+ stopni :E:lol2:

Właśnie tak myslałem, że prędzej chodzi nagrzewanie powierzchni niż zasysanie powietrza z tej małej dziury od spodu ;)

 

Tak samo jest myk... graj tak z godzinę, a potem przestaw konsolę np. pół metra obok i nagle będzie ciszej pracować przez następne 15 minut.

Pewnie przetestuje, ale nawet po wielogodzinnej sesji nie jest głośniejsza od PC, nawet ostatnio przestałem grać w słuchawkach.

 

Osobiście jako, że konsolę mam tylko do exów, to stawiam na 2 bardzo wąskich pudełkach tak 10-15 cm nad ziemią i tyle :E

To już masz w ogóle przewiew jak się patrzy ;) Ja niby też do EXów, ale kupiłem nie dawno i jednym EXem którego przeszedłem był God of War, jak skończę RDR2 to w moim tempie, grania przede mną tyle, że mnie jeszcze premiera PS5 zastanie :E

 

Próbowałem też robić nadmuch wentylatorem na wersji pro na różne sposoby i nawet zdejmując top i dmuchając na niego wentylatorem i szczerze powiem, ze większych efektów nie widzę o ile w ogóle. Początkowo może i tak, ale po pewnym czasie gry już niezbyt. Bez zmiany pasty na lepszą albo ciekły metal cudów się nie zdziała, bo jednak nagły skok temperatury i wentylator i tak się rozkręci, bo transfer pomiędzy APU, a radiatorem jest zbyt słaby.

Dobrze, że nie wziąłem w promocji przy kupnie konsoli 5 lat gwarancji, a była za 100 kilkadziesiąt zł w MediaMarkt z jednej strony przy ewentualnej odsprzedaży dobra opcja przy premierze PS5, z drugiej strony nie można by było tego wymienić.

 

Do tej rocznej gwarancji nie będę nic zmieniał, na razie jest bardzo dobrze, w lecie pewnie już nie będzie tak kolorowo. Jedyne co mnie kusi to wsadzić SSD, i w tej kwestii chyba coś się zmieniło jeśli chodzi o gwarancję ? Można bez problemu zmienić dysk bez utraty gwarancji ? Dość często lubię wgrywać podczas gry sejva, taki nawyk z RPG, i przy RDR2 mnie to trochę denerwowało, już pomijając gry przy których SSD faktycznie się przyda. Tak samo zdjąć obudowę i przedmuchać kompresorem czy powietrzem sprężonym też można ?

 

Zaprosiłeś mnie dawno temu, a ja dopiero zakceptowałem twoje zaproszenie dopiero parę dni temu :). Widze ze grywasz w RDR 2 :P

Tak jak mówisz :) Grywam to mało powiedziane, gram od końca grudnia, wydaje mi się, że dość dużo i jestem dopiero w pierwszym epilogu, jest szansa, że dzisiaj skończę :E Aż sobie sprawdzę później na Social Clubie ile godzin stuknęło. Dla mnie rewelacja, nie przeszkadzało mi kompletnie, że dość długo się rozkręca, nie nudzi mnie w ogóle, jak w Wiedźminie nie używam szybkiej podróży, tylko po 3 miesiącach grania, tylko koń i jazda z podziwianiem widoków. Ma to pewnie związek z moim przyrodniczym fanatyzmem, i jest to gra stworzona dla mnie, ale ogólnie nie grałem w nic lepszego od czasów Wiedźmina 3.

 

Już się martwię, że koniec jest bliski, ale jedynym EXem którego ograłem po kupnie konsoli, jest God of War, więc przede mną cała masa perełek która czeka na półce i cała masa grania. Jako zatwardziały od lat "PCMASTERREJS" mogę z ręką na sercu powiedzieć, że odkąd kupiłem konsolę radość z grania wróciła, nie dość, że tyle dobrych gier omija PC, to w dodatku mam w co grać i kupno konsoli pod koniec generacji to strzał w dziesiątkę, PS5 biorę w ciemno na premierę :o I jak te niektóre gry pięknie wyglądają na tych "tabletach" nawet przy "checkerboardingu" a nie pełnym 4K. Przy premierze nowych konsol w końcu się coś ruszy z grafiką, pomijając kwestie optymalizacji gier na PC, skończy się siedzenie na kartach graficznych pokroju 980/1080 kilka lat

 

Ja trzymam tak konsole ;). Niby lepiej gdyby stała na zewnątrz ale nie jest zle.. Mam dość sporo miejsca z tyłu i boków. Niżej na drugiej półce będzie Xbox One X jak wróci z naprawy.. Długi czas tam miałem i nic sie nie działo.. A DODAM jeszcze ze gdy konsole są na tych półkach to są jeszcze cichsze bo drewniane ścianki zmniejszają wydobywany dźwięk.

 

Myśle tak sobie by załatwić jakieś podstawki na spód. Bo wiadomo tam też się ona nagzewa.. Miałęm kiedyś kapsle po butelkach plastikkowych ale one są troszke za małe.. No ale coś wymysle chyba ze wezme kapsle + takie podkladki co sie przyczepia do mebli by nie rysowały podłogi :). Tylko muszą być najlepiej czarne by to jakoś wyglądało :P

Ja bym mimo wszystko zrobił tak jak pisałem, jak nie coś z allegro, to zakrętki chociaż na razie, nie są za małe, możesz ją tylko na nich postawić, ale najlepiej zrób to na delikatnej taśmie dwustronnej, jest bardzo stabilnie i wygląda jak fabrycznie, najlepiej czarne nakrętki z najpopularniejszego napoju, są dość masywne i grube ;) A jak pod nakrętki faktycznie byś dał te podkładki pod meble o których piszesz, to już w ogóle rewelacja, chyba sam spróbuję, można by ją wtedy przesuwać bez problemu delikatnie, nawet podczas gry i przetestować to o czym pisał DyndaS

 

 

dy8VoCa.jpg

 

Z4wDuM9.jpg

 

 

Zrezygnowałem też z trzymania we wnęce szafki, mimo, że też mam jak Ty dużo miejsca, to zasysa to cieplejsze powietrze, postawiłem ją całkowicie obok szafki z TV, stoi na osobnej szafce obok PC i nie ogranicza jej nic z żadnej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...