Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, bartosz302 napisał:

to ile dałeś za prosiaka?

1100 zł ( używana ze sklepu, z gwarancją na 3 miesiące ) + gra ( było Uncharted 4, ale już mam to poprosiłem o zmiane na inną , wybrałem The Last of US Remastered bo i tak planowałem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak na dzisiaj, cena znośna... o ile konsola nie jest po jakimś "reballingu"

padzior używany czy nówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bartosz302 napisał:

to jak na dzisiaj, cena znośna... o ile konsola nie jest po jakimś "reballingu"

padzior używany czy nówka?

Chyba nówka, nie ma na nim żadnych ale to żadnych śladów.

Na konsoli zaś mało co śladów.

7 minut temu, bartosz302 napisał:

to jak na dzisiaj, cena znośna... o ile konsola nie jest po jakimś "reballingu"

 

Co to jest reballing? W sensie poprawy jakieś typu pasta, termopady??

No cena ok, bo za nic nie mogłem w dobrej cenie wyrwać tego dobrego modelu tak zeby tez dłuższa gwarancja była.

Bo tak to sporo 72xx na allegro jest ze sklepów ale gwarancja 1m, a jak jest dłuższa 3-6 m to cena i wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo pady można odnawiać (nowe gałki i obudowa) albo dać podróbę (wszystkie te pady na allegro za 140-160pln)

jak będziesz miał w domu, to sprawdź na pc, czy analogi trzymają pion

ps. możesz też ew. rozkręcić pada, i sprawdzić jaka siedzi w nim bateria - tak najłatwiej namierzyć zamiennik udający oryginał 

7 minut temu, airborne82 napisał:

Co to jest reballing? W sensie poprawy jakieś typu pasta, termopady??

reballing to ponowne zlutowanie chipu do płyty... ale napisałem w cudzysłowie, bo przy konsolach nic to i tak nie daje - więc płyta jest po prostu podgrzewana i działa po tym jakiś czas (można na to dać nawet te 3 miesiące gwarancji)

Edytowane przez bartosz302

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bartosz302 napisał:

bo pady można odnawiać (nowe gałki i obudowa) albo dać podróbę (wszystkie te pady na allegro za 140-160pln)

jak będziesz miał w domu, to sprawdź na pc, czy analogi trzymają pion

ps. możesz też ew. rozkręcić pada, i sprawdzić jaka siedzi w nim bateria - tak najłatwiej namierzyć zamiennik udający oryginał 

reballing to ponowne zlutowanie chipu do płyty... ale napisałem w cudzysłowie, bo przy konsolach nic to i tak nie daje - więc płyta jest po prostu podgrzewana i działa po tym jakiś czas (można na to dać nawet te 3 miesiące gwarancji)

1. Bateria ... dokładnie jaka ma być?

2. Sprawdzic na PC? czyli podłączyć go i???

 

Bo tak juz jestem w domu.

 

No biorąc pod uwage że sporo ofert na allegro to i od osób prywatnych bez gwarancji to taka 3 miesięczna jednak lepsza bo jak by miało coś byc nie tak to wyjdzie to szybciej.

na MM jeszcze wczoraj był PS4 Pro za bodajże nie całe 1500 zł ( ostatnie dwie sztuki ) G Chassis ( czyli te nowe co mi wiadomo z tematu ) ... ale tylko z odbiorem w sklepie w ... Poznaniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosiaczek był z padem v2, wiec powinna być taka bateria (patrz dokładnie na napisy, bo podróbki też są robione w takich szarych plastikach)

bateria-sony-lip1522-98jv5.jpg

co do sprawdzenia analogów, to podłączasz go do komputera i wchodzisz na dowolną stronkę do testowania - np. https://gamepad-tester.com/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, airborne82 napisał:

gra ( było Uncharted 4, ale już mam to poprosiłem o zmiane na inną , wybrałem The Last of US Remastered bo i tak planowałem )

Do tego dodaj sobie do konta Ratcheta, a zaraz Horizon Complete i inne po pierdółki z "play at home". I już jest w co zagrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Do tego dodaj sobie do konta Ratcheta, a zaraz Horizon Complete i inne po pierdółki z "play at home". I już jest w co zagrać :D

 

Tak Ratcheta mam,

Do tego wyrwane na Morele kilka gier za 39 zł od sztuki :P

Bloodborne, Uncharted 4, Uncharted Zaginione Dziedzictwo , Killzone ... hahah wszytko kupione jakiś czas temu xD jako motywacje by kupić szybciej konsole xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...