Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś info odnośnie nowego modelu ps4 pro? Kiedy będzie w sprzedaży i czy różni się czymś od poprzedniej wersji?

 

Zapomniałem dodać... proszę o merytoryczne odpowiedzi, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez kwoolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro słyszałeś o tym modelu to i chyba znasz informacje co tam zmieniono - mniejszy pobór prądu nic więcej.

 

Możliwe że konsola będzie ciszej działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z plotek które się tam gdzieś pojawiały to niestety tylko poprawić mieli piszczące cewki. Szkoda, że nie zrobią czegoś z tym dramatycznym chłodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą nową wersję 72xx. Mam nadzieję, że będzie dostępna z RDR2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś jaka jest wersja PS4 Pro w tym zestawie z FIFĄ 19? Tzn. czy jest to ta starsza wersja i mogę się spodziewać niezłego hałasu? Zastanawiam się czy zaczekać na zestaw z RDR2 czy brać już teraz zestaw z FIFĄ bo akurat są w dosyć racjonalnych cenach w przeciwieństwie do zestawu ze Spidermanem itd. więc nie wiadomo czy zestaw z RDR2 też nie będzie kosztował prawie 2000 zł. Więc co radzicie, brać ten zestaw czy czekać na RDR2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co znalazłem na stronie sklepów, to po oznaczeniu z Fifą będzie niestety jeszcze starsza wersja. Ale żeby być pewnym na 100% trzeba podskoczyć do sklepu. ;)

 

Sam planuję wymienić swoją slimkę, ale chyba się wstrzymam do bundle'a z RDR 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem o krok od zakupu starej wersji. Przypadkiem zobaczyłem info o 72xx i czekam ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem czy nie zaczekać na zestaw z RDR2 tylko obawiam się że cena będzie wynosić 250 zł więcej niż obecnie zestaw z FIFĄ a wtedy pozostanie albo być w plecy albo czekać kolejny miesiąc na jakieś obniżki w black friday.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa pili, to brać teraz wersję z Fifą. A jak nie, to wstrzymać się parę tygodni.

 

Nawet jeśli na premierę RDR2 będzie wyższa cena, to wtedy już będzie naprawdę niedaleko do Black Friday. A przekonałem się już dwa lata z rzędu, że to był najlepszy moment na zakup konsoli.

 

Może poza premierą God of War, kiedy chyba Neonet zaliczył wpadkę z kodami rabatowymi i posprzedawał ludziom konsolę z hitową grą poniżej 900zł.:E No ale to był inny temat.

Edytowane przez materek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tą hałaśliwością modelu który obecnie jest w sprzedaży? Większość jest ok i jedynie czasem komuś trafi się głośniejszy egzemplarz czy jest to raczej większy problem?

 

Miałem już zwykłe PS4 kilka lat temu ale jakoś przeszła mi ochota na granie więc sprzedałem, ale teraz znowu chętnie bym pograł w jakiego BFa, nadrobił zaległości z Uncharted itd. no i na horyzoncie jest RDR2 a jak myślicie, ile mogą kosztować zestawy PS4 Pro + gra na black friday? Liczycie na jeszcze lepsze ceny niż teraz w tym zestawie z FIFĄ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do głośności, to sie nie wypowiem, bo mam aktualnie zwykłego Slima i nie ma z tym problemu (mam też Xboxa One S, który jest jeszcze cichszy). Co do ceny na BF, to można wróżyć z fusów tylko.

 

Najniższa cena jaką ja widziałem odkąd PS4 Pro miał premierę to chyba 1400zł za golasa bez niczego. Mowa o normalnym, dużym, polskim sklepie, nie biorę pod uwagę aukcji czy zagranicznych sklepów.

 

Zauważ że za 1699zł masz na dziś zestaw z Fifą wartą 200zł. Więc cena jest przyzwoita jeśli ktoś czekał na zakup.

Edytowane przez materek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam głośność ps4 pro to i tak jest nic w porównaniu do gtx480 z referencyjnym chłodzeniem. Skoro moja stara mnie z domu z nią jeszcze nie wyrzuciła to nie jest źle. Przez gtx480 to rozwodem mi groziła hahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozwodzie byłoby więcej czasu na granie. I więcej kasy na bezgłośnego kompa. :E

 

Zauważ że jest rok 2018 i ludzie chcą cichego sprzętu, a przynajmniej niezbyt głośnego, niepiszczącego, niestrzelającego itp. (cokolwiek tam ludzie zgłaszają), tym bardziej że jest to wersja PRO za nie tak małą kasę.

 

A jak zobaczyłem fachowców (na wspomnianym wyżej forum), którzy doradzają przeciętnemu użytkownikowi jakieś mody, zdejmowanie pokryw od konsoli na stałe, ciekłe metale, termopady, to mnie śmiech ogarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu na granie i tak mam dużo :P kompa obecnie mam super cichego... :E kliknij sobie z mojego avatara tam masz "o mnie"

 

 

W moim prosiaku nic nie strzela. Działa bardzo dobrze, odpukać. Prosiak jest tylko trochę głośniejszy od zwykłego ps4 tego ostatniego przed slimem. Mogłaby być cichsza, oczywiście że tak, ale gdy postawisz konsolę w przewiewnym miejscu nie gdzieś między półkami w meblu to konsolka jak na turbinę może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tak nie jarał nowymi modelami. Znając Sony to nowy model podlega jakimś oszczędnościom. Widać to bardzo dobrze na przykładach PS2,PS3 i PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pany jak to w końcu zrobić? Chętnie bym już kupował prosiaka bo grać się chce, i nadal nie wiem czy warto czekać na tą nową rewizje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co czekać. Po roku użytkowania i trzymania na półce z kurzem, wyć będzie tak samo jak stare modele pro. Dbanie o sprzęt, zabezpieczenie przed kurzem to podstawa.

 

Moja CUH-7116B kupiona 3 tygodnie temu w zestawie z Spider-Man jest cicha. Nic nie puka nic nie stuka. Delikatny szum podczas filmów w Spider-Man lub jak jestem w laboratorium Octaviusa. Ale i tak cichszy od 4 wiatraków na obudowie w PC które sobie szumią od 800 do 1300rpm.

 

Jak latasz po mieście w Spider-Man nie słyszalna kiedy gram nawet w nocy. Ludzie pisali, że na Spider-Man im głośno wyje. Bo już syf mają w konsoli. Nowa nie wyje, tylko brudna.

 

Gram na podpiętym standardowym kablem padzie. Czyli od konsoli siedzę naprawdę blisko.

 

Kurz to największy wróg konsoli jak i PC.

 

Po graniu czekam 10 min aż ostygnie, wtedy wyłączam konsole. Czekam kolejne 10 min aż ostygnie wyłączana i przykrywam pokrowcem aby mi się nie kurzyła.

 

Półki dookoła też trzeba wytrzeć z kurzu.

 

Ehh, ten kurz to już paranoja, jak baba uczulony na kurz się zrobiłem :P

Edytowane przez fabulus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co czekać. Po roku użytkowania i trzymania na półce z kurzem, wyć będzie tak samo jak stare modele pro. Dbanie o sprzęt, zabezpieczenie przed kurzem to podstawa.

 

Moja CUH-7116B kupiona 3 tygodnie temu w zestawie z Spider-Man jest cicha. Nic nie puka nic nie stuka. Delikatny szum podczas filmów w Spider-Man lub jak jestem w laboratorium Octaviusa. Ale i tak cichszy od 4 wiatraków na obudowie w PC które sobie szumią od 800 do 1300rpm.

 

Jak latasz po mieście w Spider-Man nie słyszalna kiedy gram nawet w nocy. Ludzie pisali, że na Spider-Man im głośno wyje. Bo już syf mają w konsoli. Nowa nie wyje, tylko brudna.

 

Gram na podpiętym standardowym kablem padzie. Czyli od konsoli siedzę naprawdę blisko.

 

Kurz to największy wróg konsoli jak i PC.

 

Po graniu czekam 10 min aż ostygnie, wtedy wyłączam konsole. Czekam kolejne 10 min aż ostygnie wyłączana i przykrywam pokrowcem aby mi się nie kurzyła.

 

Półki dookoła też trzeba wytrzeć z kurzu.

 

Ehh, ten kurz to już paranoja, jak baba uczulony na kurz się zrobiłem :P

 

A tam gadasz.. ja mam nową konsole od 1.5 miesąca.. praktycznie używana przez kilkanaście godzin, więc nie mogła się zakurzyć.. pierwsza gra zaraz po podłaczeniu konsoli to god of war - wycie niemiłosierne w spidermanie to samo.

 

Wszystkie ps4 pro mają problem z wyciem oraz brzęczeniem pod obciążeniem i tyle.. niektórzy po prostu mają chyba pozapychane uszy, albo inne odczucia hałasu, lub po prostu dzwięk z tv wszystko zagłusza.

 

Nie spotkałem się jeszcze z cichą ps4 pro, a miałem okazje testować kilka sztuk

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4 tygodnie (od info o nowszej wersji) czekania to długo ? Obecnie i tak nie mam jak przysiąść do ogrywania czegokolwiek, więc nie widzę przeciwwskazań.

Najwyżej będzie wyć jak wszystkie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...