Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KapitanDywan

[Zestaw] 3000zł Gry/internet

Rekomendowane odpowiedzi

*Ile chcesz wydać na komputer? 3000zł

*Do czego będziesz używać komputera? - Gry, Czasami obróbka zdjęć,Przeglądanie internetu,

*Czy posiadasz jakieś podzespoły ze starszej konfiguracji? hdd i zasilacz 500w (nie pamietam dokładnie modelu ale markowy)

*Czy masz już jakieś typy co do części? zastanawiałem się nad i5 8400 i gtx 1060 6gb,ale przez aktualne ceny nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ryzenem wydajność w grach będzie dużo różniła się od 8400?

Obejrzyj testy na yt. Jakies 10% mniej fps na Ryzen 2600. W obecnej chwili to dobry wybór i chyba bardziej przyszłościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj testy na yt. Jakies 10% mniej fps na Ryzen 2600. W obecnej chwili to dobry wybór i chyba bardziej przyszłościowy.

czemu bardziej przyszłościowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu bardziej przyszłościowy?

 

12 wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w przypadku tego procesora trzeba aktualizować bios płyty głównej? Gdzie wyczytałem ale pewności nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór Ryzena jest obecnie zdecydowanie bardziej opłacalny. Ceny i5 8400 w okolicach 1000 -1100 zł to kpina z rynku i kupujących. Ot, tak z racji braków na magazynach podnieśli sobie cenę o 50% co by sprzedając mniej, zarobić tyle samo. Przy B450 nie musisz nic aktualizować. Jakbyś dawał Ryzen 5 2600 pod B350, to wtedy tak.

 

Tego Regnum zmieniłbym na RG4T czy ARMIS 3 TG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór Ryzena jest obecnie zdecydowanie bardziej opłacalny. Ceny i5 8400 w okolicach 1000 -1100 zł to kpina z rynku i kupujących. Ot, tak z racji braków na magazynach podnieśli sobie cenę o 50% co by sprzedając mniej, zarobić tyle samo. Przy B450 nie musisz nic aktualizować. Jakbyś dawał Ryzen 5 2600 pod B350, to wtedy tak.

 

Tego Regnum zmieniłbym na RG4T czy ARMIS 3 TG

Właśnie zastanawiałem się nad tą drugą obudowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2600 to praktycznie nie podkręcasz, można powiedzieć ze on fabrycznie jest podkręcony. Płyta jest ok, można nawet tańsza MSI b350 Pro-vh plus tylko trzeba bios zaaktualizować. W x-kom chyba gratis aktualizują jak kupujesz proca i plyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...