Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomek19900

Problem z przeglądarką Chrome ( już mi opadają ręce )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich . Posiadam system Windows 7 i nigdy nie miałem żadnego problemu z przeglądaniem stron aż nagle po dzisiejszym formacie mam ogromny problem. Komputer chodzi ładnie. System postawiony od nowa . Sterowniki wszystkie zainstalowane zresztą każdy format robię tak samo i nigdy problemów nie było więc nigdzie żadnego błędu nie popełniłem. O co chodzi ? Problem jest następujący .

 

1.) Nie wszystkie strony mi się ładują poprawnie w chrome czyli brakuje grafik itp pomimo , że wszystko mam zainstalowane a zresztą poprzednio nawet jak sformatowałem dysk i sobie bez żadnych sterowników ( oprócz tych które umożliwiają połączenie z netem ) odpalałem np. trójmiasto.pl to problemu nie było. A teraz mam takie coś , że strona się ładuje . I cały tekst + linki do podstron są po lewej stronie i widać tylko logo trójmiasta i bardzo długo w dół można przewijać . Nie ma żadnych grafik .

 

2.) Nie wiem już jak uporać się z tym problemem a próbowałem różnych rozwiązań z wyszukanych z google.pl for , stron i nic.. mianowicie chodzi mi o to , że gdy np. wchodzę na stronę olx.pl to wyskakuje mi komunikat :

 

Tyczy się to też innych stron i nie mam pojęcia co mam zrobić... Nigdy tego nie miałem i nawet bezpośrednio po formacie bez żadnych sterowników mogłem każdą stronę przeglądać. Co mam zrobić ? Jakieś pomysły ?

 

 

"

Połączenie nie jest prywatne

Osoby atakujące mogą próbować wykraść Twoje informacje ze strony www.olx.pl (na przykład hasła, wiadomości lub dane kart kredytowych). Więcej informacji

 

NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID "

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

Mam to samo w chrome, nie wyświetlają mi się nawet emotikonki na pclab po prawej stronie do wyboru. Trzeba czekać pewnie na jakąś aktualizację bo skopało się coś po aktualizacji przy zaokrąglonych krawędziach kart przeglądarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie po kilku latach Firefox i już wiem jedno. Do chrome nigdy nie wrócę . W firefox śmiga wszystko jak należy i zero problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

A tu nie chodzi o ten atak co był 24 i pól internetu nie działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też się coś od 2 dni wszystko krzaczy, strony nie ładują, zamykają, lol się wysypał i nie da zainstalować, formata nawet zrobiłem i nic nie dało co jest grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

U mnie na Pale Moon i Firefox + światło od Orange i wszystko działa elegancko jednie "Fraz" muli od 2 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...