Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kosikosi

Dobre komiksy

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie zamiast książki, lubię sięgnąć po dobry komiks. Jakie komiksy możecie polecić? Oczywiście dla dorosłych.

 

Ze swojej strony polecam

 

Monster

Berserk

Attack on Titan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kaznodzieja. Czytam właśnie 5 tom i szukam właśnie coś podobnego. Znacie coś w ten deseń ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co Cie interesuje z ciekawych dziejących się w naszych czasach:

-Zabij albo zgiń

Jeśli chcesz coś z super grafiką naprawdę dzieła sztuki osadzone w czasie II wojny światowej to:

-Książe nocy (http://scream.com.pl/?p=1125)

-Anegl wings (http://scream.com.pl/?p=867)

Jesli coś o I wojnie światowej to:

-To była wojna okopów

 

Z innych ciekawych tytułów:

James Bond (Warg,Eidolon) - bardzo brutalne

Punisher (I,II,III,IV) - 4 tomy pokaźny zbiór opowiadań z Punisherem w roli głównej również ocieka krwią i brutalnością

Urban (tomy 1,2,3,4) - ciekawa wizja przyszłości

Pożoga

Postapo - Polski komiks postapokaliptyczny

Seria Wartownicy - I wojna światowa trochę sci-fi

Seria Thorgal - chyba nie trzeba przedstawiać

Wiedźmin - również bardzo dobre 3 komiksy ze stajni DC, szczególnie 3 tom graficznie i fabularnie rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, w dzieciństwie czytałem bardzo dużo, różnych komiksów, bo tym się interesowałem.

Trochę, jakby z tego wyrosłem, ale też myślałem o tym, żeby wrócić, w wieku starszym do czytania komiksów. Czytam książki, głównie kryminały, bo ten temat mnie wciąga bardzo, ale może i się też przerzucę na czytanie i powrót do KOMIKSÓW.

 

Ja bym polecał komiksy z dziedziny: kryminał, sensacja.

Kryminałów komiksowych nie czytałem, ale parę, sensacyjnych komiksów owszem.

 

Ja się wczytywałem prawie we wszystkie, gatunkowo komiksy.

Jeżeli teraz bym wrócił do komiksów, to tylko sensacyjnych i kryminałów.

Może też do horrorów, bo chyba są też takie komiksy.

 

Miałem kiedyś pełno, różnych komiksów, ale gdzieś mi zaginęły, jeszcze w rodzinnym domu, w Szczecinie.

Potem już się tym nie przejmowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, w dzieciństwie czytałem bardzo dużo, różnych komiksów, bo tym się interesowałem.

Trochę, jakby z tego wyrosłem, ale też myślałem o tym, żeby wrócić, w wieku starszym do czytania komiksów. Czytam książki, głównie kryminały, bo ten temat mnie wciąga bardzo, ale może i się też przerzucę na czytanie i powrót do KOMIKSÓW.

 

Ja bym polecał komiksy z dziedziny: kryminał, sensacja.

Kryminałów komiksowych nie czytałem, ale parę, sensacyjnych komiksów owszem.

 

Ja się wczytywałem prawie we wszystkie, gatunkowo komiksy.

Jeżeli teraz bym wrócił do komiksów, to tylko sensacyjnych i kryminałów.

Może też do horrorów, bo chyba są też takie komiksy.

 

Miałem kiedyś pełno, różnych komiksów, ale gdzieś mi zaginęły, jeszcze w rodzinnym domu, w Szczecinie.

Potem już się tym nie przejmowałem.

tak myślałem, że jak coś napiszesz, to znowu będzie obok tematu - dużo tekstu, ale ZERO konkretów (nie poleciłeś ani jednego tytułu). I ty piszesz, że nie trollujesz :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A tak się zastanawiam. Pokazują różne reklamy i promocje. Np. w Lidlu 1kg piersi z kurczaka 8-9zł. Udka z kurczaka z kością 5zł. Czemu to takie tanie. Powietrzem karmione?
    • Najchętniej wszystko z Komputronik. Rozdzielczość 1440p. Płyta fajnie jakby miała WiFi ale najwyżej dokupię kartę WiFi jeśli będzie można dzięki temu złożyć coś fajniejszego 
    • I nawet nie wiesz jaki model  Jeśli chodzi o test Liptona to był tam M-H, a nie HDV. ZUPEŁNIE inne płyty. Asrock b650MH oraz hdv, ale na A620 to lipa, natomiast ta B650m-HDV już jest sprawdzona przez min. hardware unboxed. Nieruszany bios, który ucina 3% wydajności takiemu 7950x pozwala utrzymać 70 stopni, zmieniając jedną opcję w biosie na stadardowy limit temperatur, rośnie to do 79 stopni. Każde kolejne 4 rdzenie to około 50-60w, więc taki 7900x, pewnie będzie miał 65-70 stopni, a 7800x3d ~60 stopni na sekcji zasilania. Ale tak, lepiej kupować płyty za 900 zł, niż douczyć się nazw płyt i spojrzeć w angielskiego youtuba + zestawienie specyfikacji sekcji.
    • Ale nawet jak nie znajdziesz kosztów, prawdziwych czy lewych, to i tak podatek od sprzedaży nieruchomości wynosi tyle samo co podatek Belki, a stopa zwrotu dużo większa, więc nic tylko flipować. Mają rozmach ...
    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...