Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Diamate

Problem z internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Diamate

Witam ostatnio sprawdzałem nowy internet, ponieważ chcę zmienić na inny i w skrócie gdy po testach następnego dnia podłączyłem kablem do komputera ten stary wyskakuje mi taki oto błąd:

post-555190-15384002431264_thumb.png

 

Stary internet to światłowód, który idzie do takiego jakby routera z którego wychodzi właśnie kabel Ethernet który idzie prosto do mojego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows + R: wpisz CMD i naciśnij ENTER

wpisz: ipconfig /all i nacisnij ENTER

pokaz co się wyświetliło

 

co zmieniałeś w ustawieniach przy testowaniu nowego łącza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Diamate

post-555190-15384085277229_thumb.png

 

 

musiałem zmienić porty bodajże ponieważ ten nowy router łączyłem ze starym który rozprowadza mi wifi po domu. A taka zmiana była konieczna bo te 2 routery się "gryzły"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, miał ktoś kiedyś problem z internetem za granicą? Kumpel polecił mi SimGlob z kartą i pakietem danych, ale nie wiem czy warto? Myślicie że lepiej kupić czy liczyć na fart z szukać wifi?

Bo w Turcji nie ma roamingu... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie musisz odpowiedzieć czy wakacje bez Internetowej kroplówki są dla Ciebie akceptowalne.

 

Jeżeli podejrzewasz możliwość wystąpienia ataków paniki wywołanych brakiem dostępu do Instagrama, duszności spowodowanych niewystarczającą ilością zdobywanych na bieżąco lajków na Facebooku, oraz koszmarami sennymi przez zwiększającą się ilość nieobejrzanego contentu wyprodukowanego przez ulubionych rodzimych youtuberów...

 

to płać jak za zboże za dostęp do Internetu, albo krąż po ulicach w poszukiwaniu życiodajnego Wi-Fi.

 

Skąd mamy wiedzieć gdzie dokładnie jedziesz (hotel 5*, pole namiotowe, kamper), na ile (tydzień, miesiąc, rok), po co tak dokładnie Ci ten Internet (zabijanie nudy, praca).

 

Oceń swoją sytuację, potrzeby, budżet i podejmij decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...