Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Loumyself

Drukarka do Folii i Zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję drukarki która potrafi drukować na Folii przeźroczystej kolorowe zdjęcia. Jakość ma tutaj duże znaczenie oraz trwałość.

 

W jednej z drukarni w Krakowie udało mi się dostać produkt jaki oczekuję. (zdjęcie https://zapodaj.net/f49a6f6255e7d.jpg.html) Jednak maksymalny format jaki wchodził w grę to A4. Potrzebuję Możliwość wydruku na A3 lub większy. Również ten wydruk ze zdjęcia ma nieco mniejszą gęstość a drukarnia nie chciała nadrukować drugi raz na to samo.

 

Trochę poczytałem lecz temat druku jest to dla mnie dość skomplikowany. Wiem ze są tusze bardziej przystosowane do takiego typu druku(szybciej zastygają większa gęstość itd) ale nie znalazłem nigdzie opcji ich kupienia pod poszczególne drukarki oraz jak je zaaplikować.

 

Drukarka jaką szukam chciałbym aby akceptowała papier/folię nie tylko oryginalne lecz różne zamienniki nie oficjalnych producentów ze względu na to ze nie znalazłem większych arkuszy przeźroczystej folii niż A4. Ma ona głównie służyć do wydruku zdjęć fotograficznych kolorowych.

 

Do tej pory znalazłem jedynie coś takiego: Epson Stylus Photo 1500w ~ 1500zł (atramentowa) ale oryginalne atramenty nie nadają się do folii a zamienników przystosowanych do tego nie znalazłem.

 

Ciekawsze oferty drukarek z formatem A4 również chętnie "obczaję" :) Z góry dzięki za pomoc

 

Cena maksymalna: ~3000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folie fotograficzne zadruku tusze Eko solwentowe (eco solvent) marki Dr-ink.info Eco solvent, Nutec Eco Solvente, http://maszyny-poligraficzne.pl.

Folia (średnica-zwykła) druku tusze pigmentowe marki Ink-Mate, InkTec.

Papier zwykły tusze barwnikowy marki Ink-Mate, InkTec.

 

Epson L1300, L1800 (może tusze solvent)

Epson Stylus Photo 1500w (może tusze solvent)

Epson Expression Photo HD XP-15000 (to nie wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...