Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SATezo

Mam pomysł na program

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Aleks,

mam pewien pomysł na program (aplikacje) korespondującą ze stroną - razem tworzyło by to platformę na której można było by spędzać miło czas, komunikować się z ludżmi o podobnych zainteresowaniach, komentować.

 

Uważam że przy dobrze prowadzonym serwisie pod względem merytorycznym ( mam czas na to by dbać o zawartość serwisu ) w kilka miesięcy może stać się on ciekawym sieciowym miejscem spotkań.

 

Brakuje mi technicznej wiedzy z programowania. Było by miło poznać kogoś kto ma wiedzę techniczną, opisał bym mój pomysł oraz to jakie elementy potrzebne są mi do realizacji - Aplikacja na urządzenia mobilne wraz ze stroną domową. Aplikacja jest przedewszystkim z zamysłem dla polskiego odbiorcy ale przy chęciach to dzięki zaawansowanej znajomości języka angielskiego osobiście mógłbym prowadzić tłumaczenie na język Angielski tym samym Aplikacja z marszu mogła by być otwarta globalnie gdzie używane/znane są języki Polski i Angielski a w miarę wzrostu i stabilizacji otworzyć się na inne grupy odbiorców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz około miliona złotych na początek, żeby to miało ręce i nogi. Poza tym cos takiego istnieje - facebook.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...