Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

labiaty

PS4 PRo, po zmianie pasty wentylator chodzi na max obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule. Posiłkując się filmem na YT wymieniłem pastę termoprzewodzącą w mojej PS4 PRO na Noctua NT-H1. Na filmie dodatkowo gość montuje regulator obrotów wentylatora, czego ja nie zrobiłem, ale po co. Teraz wentylator chodzi zamiast ciszej niż wcześniej (choć wcześniej był nawet znośny), to na maksymalnych obrotach podczas gry w God of War np. Zamiast być lepiej to jest zdecydowanie gorzej. Co mogło pójść nie tak? Pasta na pewno nałożona w odpowiedniej ilości, sprawdziłem to rozbierając konsolę ponownie, termopady również. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta też musi się troche wygrzać, więc poczekał bym kilka dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na pewno pasta w odpowiedniej ilości i wszystko dobrze zrobiłeś, to zostaje jedynie czekać aż się wygrzeje.

U mnie po pierwszej wymianie na MX-2 była rewelacja, od razu robiła robotę. Teraz wymieniłem na gelida i też byłem zawiedziony bo prawie żadnej różnicy, może tyci albo placebo. Z tym że wiem że dałem jej trochę za dużo, ale na ps3 nie robiło to wrażenie. Tutaj musiałem trochę poczekać na efekty i już jest lepiej, ale nadal nie jakoś wspaniale.

Miałem po miesiącu wymieniać, poprawiać, dokupiłem nawet termopady żeby zmienić od razu coś jeszcze, niż tylko świeżą pastę, ale później nie wiele włączałem pleja, później zrobiło się chłodniej i wychodzi na to że wstrzymam się już na przyszły rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...