Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sztofort

Niereferent GTX 1080

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcę kupić nową sztukę 1080 i zastanawiam się, jaka jest najlepsza, do wyboru w normalnej cenie ze sklepów są:

MSI Gaming

MSI Armour

Palit (zwykły)

Gainward Pheonix

Gigabyte G1

Gigabyte Windforce.

 

Który z nich na stocku, nie będzie głośny wniebogłosy podczas grania i miał sensowne temperatury? Pytam, bo nie widziałem testu niereferentów na większą skalę (szkoda że Pclab czegoś takiego nie zrobił, jak w przypadku Maxwelli no ale to już stary temat).

Pod względem zegarów, większego rozjazdu raczej niż max 5fps nie będzie?

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msi gaming / palit (jetsream albo gamerock, nie dual) / gainward

 

palit i gainward to praktycznie to samo.

 

Sam mam msi gaming x+ (odswiezona wersja zwyklego x) i wg. mnie jest to najbardziej uda ny model z serii xx80 ;)

 

Armory, windforcy i inne duale sobie odpusc. Budzetowe szroty.

 

 

Co do karty to jednak proponuje kupic uzywke na dlugiej gwarancji w znanym sklepie. Dostaniesz to samo za znacznie mniejsze pieniadze. Sam mam uzywke 1080 z allegro i w porownaniu z armorem, ktorego mialem nowke z oreli to nie ma porownania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msi gaming / palit (jetsream albo gamerock, nie dual) / gainward

 

palit i gainward to praktycznie to samo.

 

Sam mam msi gaming x+ (odswiezona wersja zwyklego x) i wg. mnie jest to najbardziej uda ny model z serii xx80 ;)

 

Armory, windforcy i inne duale sobie odpusc. Budzetowe szroty.

 

 

Co do karty to jednak proponuje kupic uzywke na dlugiej gwarancji w znanym sklepie. Dostaniesz to samo za znacznie mniejsze pieniadze. Sam mam uzywke 1080 z allegro i w porownaniu z armorem, ktorego mialem nowke z oreli to nie ma porownania.

 

Kminię nad Gainwardem, bo ma cenę obecnie całkiem przystępną. Co do reszty dzięki za wskazówki. Odnośnie sklepu, gdzie co i jak? Daj namiary jak możesz.

 

Od siebie dodam jeszcze, że dobre chłodzenie ma Aorus i Zotac w wersji AMP Extreme.

 

 

Cena jest nieopłacalna i za 3-3.2k (kwestia sztuki) można kupić już Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kminię nad Gainwardem, bo ma cenę obecnie całkiem przystępną. Co do reszty dzięki za wskazówki. Odnośnie sklepu, gdzie co i jak? Daj namiary jak możesz.

 

 

 

 

Cena jest nieopłacalna i za 3-3.2k (kwestia sztuki) można kupić już Ti.

 

Musisz po prostu monitorowac allegro dzien i noc :) Ostatnio byla zotac amp extreme 1080 za 1900 zl z gwara na morelach chyba do 2021. Zeszla jak swieze buleczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu monitorowac allegro dzien i noc :) Ostatnio byla zotac amp extreme 1080 za 1900 zl z gwara na morelach chyba do 2021. Zeszla jak swieze buleczki.

 

Za 1740zł z przesyłką udało mi się kupić ten model na aukcji allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zotaci wcale nie są takie dobre, w testach wyszło, że maja bardzo wysokie temp. VRM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx 1080 referent 20 miesięcy gwarancji za 1700 brać czy lepiej jakieś 1070ti za 1400 gwarancja w sklepie supertech.pl ktoś ogarnia ten sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było kilka osób które przyoszczędziły kupując referenta a później płacz że cewki piszczą i zegarów nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...