Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spioszek

Hosting pod wordpressa

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś dobrego hostingu pod Wordpressa na dysku SSD.

Czy polecacie firmę HeapMail?

Cena tak 100-150 zł rocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Home.pl jest OK, tyle że po zakończeniu promocji na pierwsze lata zaczyna się robić drogo. Do tego mają po prostu okropny panel administrayjny, którego wręcz nienawidzę. Ten nowy jest chyba jeszcze gorszy niż poprzedni. Za to muszę przyznać, że wsparcie mają super - czujesz za co płacisz. A co do tego HeapMail, to nawet ich strona firmowa wolno działa ;)

 

W każdym razie do przeciętnej strony na Wordpressie sprawdzi się praktycznie każdy "niejanuszowy" hosting. Tylko bym zadbał o możliwie wysoką wersję PHP, bo część wtyczek tego wymaga. To czy strona będzie działać szybko zależy także od jej struktury. Ja mam strony które na Home.pl ładują się np. 200ms i takie które potrafią mielić po 2-3 sekundy. Jeśli wymagasz nadzwyczajnej responsywności przy skomplikowanym układzie lub duzym obciążeniu, to i tak pewnie będziesz musiał wykupić serwer dedykowany. Wirtualne zawsze mają liczne ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Home.pl jest OK, tyle że po zakończeniu promocji na pierwsze lata zaczyna się robić drogo. Do tego mają po prostu okropny panel administrayjny, którego wręcz nienawidzę. Ten nowy jest chyba jeszcze gorszy niż poprzedni. Za to muszę przyznać, że wsparcie mają super - czujesz za co płacisz. A co do tego HeapMail, to nawet ich strona firmowa wolno działa ;)

 

 

Home to zawsze sie czuło i nie wiadomo za co się płaciło ;) Kup tam domene to zostaniesz z pustymi torbami, tak samo z wszystkim.

Najpierw mamia promocja a póżniej łubudu. Kiedyś za czasów prl testowałam tam vps w miarę dobrze działał.

 

Internet masz na korbę, mi strona HeapMail działa idealnie, ładuje się w niecałą sekundę.

 

 

 

Wordpress przeładowany wtyczkami to na dedyku będzie zamulać.

 

 

Do wyboru hostingu była kiedyś strona webhostingtalk, nadal jest. Tam się idzie, mówi co ma i czego oczekuje to doradzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..]Do wyboru hostingu była kiedyś strona webhostingtalk, nadal jest. Tam się idzie, mówi co ma i czego oczekuje to doradzą.

Jakoś rok temu nastąpił tam rozłam, bo webhostingtalk przejęła nazwa.pl. Sporo osób przeszło do forum.rootnode.pl, niech OP tam zapyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...