Forum PCLab.pl: Hosting pod wordpressa - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Hosting pod wordpressa

#1 Użytkownik jest niedostępny   Spioszek1985 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 04 Październik 2018 - 17:12

Szukam jakiegoś dobrego hostingu pod Wordpressa na dysku SSD.
Czy polecacie firmę HeapMail?
Cena tak 100-150 zł rocznie.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Voormis 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 11 Październik 2018 - 12:27

home.pl? masz za połowe tej kwoty wszystko co potrzeba

#3 Użytkownik jest niedostępny   SajlorMun 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 12 Październik 2018 - 10:39

Home.pl jest OK, tyle że po zakończeniu promocji na pierwsze lata zaczyna się robić drogo. Do tego mają po prostu okropny panel administrayjny, którego wręcz nienawidzę. Ten nowy jest chyba jeszcze gorszy niż poprzedni. Za to muszę przyznać, że wsparcie mają super - czujesz za co płacisz. A co do tego HeapMail, to nawet ich strona firmowa wolno działa ;)

W każdym razie do przeciętnej strony na Wordpressie sprawdzi się praktycznie każdy "niejanuszowy" hosting. Tylko bym zadbał o możliwie wysoką wersję PHP, bo część wtyczek tego wymaga. To czy strona będzie działać szybko zależy także od jej struktury. Ja mam strony które na Home.pl ładują się np. 200ms i takie które potrafią mielić po 2-3 sekundy. Jeśli wymagasz nadzwyczajnej responsywności przy skomplikowanym układzie lub duzym obciążeniu, to i tak pewnie będziesz musiał wykupić serwer dedykowany. Wirtualne zawsze mają liczne ograniczenia.

#4 Użytkownik jest niedostępny   chauwa 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 13 Październik 2018 - 20:27

Zobacz postSajlorMun, o 12 Październik 2018 - 11:39, napisał(a):

Home.pl jest OK, tyle że po zakończeniu promocji na pierwsze lata zaczyna się robić drogo. Do tego mają po prostu okropny panel administrayjny, którego wręcz nienawidzę. Ten nowy jest chyba jeszcze gorszy niż poprzedni. Za to muszę przyznać, że wsparcie mają super - czujesz za co płacisz. A co do tego HeapMail, to nawet ich strona firmowa wolno działa ;)

Home to zawsze sie czuło i nie wiadomo za co się płaciło ;) Kup tam domene to zostaniesz z pustymi torbami, tak samo z wszystkim.
Najpierw mamia promocja a póżniej łubudu. Kiedyś za czasów prl testowałam tam vps w miarę dobrze działał.

Internet masz na korbę, mi strona HeapMail działa idealnie, ładuje się w niecałą sekundę.

Wordpress przeładowany wtyczkami to na dedyku będzie zamulać.

Do wyboru hostingu była kiedyś strona webhostingtalk, nadal jest. Tam się idzie, mówi co ma i czego oczekuje to doradzą.

Ten post był edytowany przez chauwa dnia: 13 Październik 2018 - 20:28

#5 Użytkownik jest niedostępny   Qwinto 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Październik 2018 - 10:07

Zobacz postchauwa, o 13 Październik 2018 - 21:27, napisał(a):

[..]Do wyboru hostingu była kiedyś strona webhostingtalk, nadal jest. Tam się idzie, mówi co ma i czego oczekuje to doradzą.

Jakoś rok temu nastąpił tam rozłam, bo webhostingtalk przejęła nazwa.pl. Sporo osób przeszło do forum.rootnode.pl, niech OP tam zapyta.

Strona 1 z 1