Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zireael7

Windows 10 1809

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat z bluetoothem nigdy nie miałem problemów, na żadnym buildzie.

 

Z powiadomieniami, to rzeczywiście trzeba włączyć aplikacje w tle i działają. Tzn, wystarczy włączyć samą opcję aplikacje w tle, a aplikacje i tak mogą być odznaczone. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Ponoć ta wersja jest już dostępna... Ktoś instalował?

 

Ja mam 1809 i działa tak samo dobrze jak 1803 czy 1709.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wersję 1809 już od jakiegoś czasu i oprócz tych powiadomień, które już działają nie było i nie ma z nią żadnych problemów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ta wersja jest już dostępna... Ktoś instalował?

 

internet to internet. zawsze znajdziesz tutaj dziesiątki komentarzy krytyki. bo ludzie zadowoleni z założenia piszą mniej o swoim zadowoleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba sobie w weekend wrzucę - i tak nie minie, bo prędzej czy później się pobierze :E. Najpierw tylko przygotuję sobie porządną kopię zapasową (żeby można było łatwo i szybko przywrócić w razie potrzeby), od kiedy używam Windows 10 bez tego nawet nie instaluję tych "dużych" łatek :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba sobie w weekend wrzucę - i tak nie minie, bo prędzej czy później się pobierze :E. Najpierw tylko przygotuję sobie porządną kopię zapasową (żeby można było łatwo i szybko przywrócić w razie potrzeby), od kiedy używam Windows 10 bez tego nawet nie instaluję tych "dużych" łatek :D.

 

Ja poszedłem o krok dalej i po za kopią pierwsze próby wykonuje na maszynie wirtualnej żeby sprawdzić ogólny poziom migracji i kompatybilności po aktualizacji, czasami się śmieje jak pomyślę sobie że człowiek jeszcze kilka lat temu nie przestawiał aktualizacji na tryb ręczny i wgrywał wszystko jak leci bo nie było żadnych problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam od premiery wczoraj tylko aktualizacje dostalem i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wersję 1809 już od jakiegoś czasu i oprócz tych powiadomień, które już działają nie było i nie ma z nią żadnych problemów. ;)

Wydaje mi się, że po dzisiejszej małej paczce panel powiadomień nie pojawia się na ułamek sekundy po lewej stronie ekranu oraz wysuwa się bez mrugnięcia więc coś może naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno poprawka np jesli chodzi o bf 1 jest w drodze. MS wie o tym ze sa klopoty w bf 1 i probuja to naprawic. Tego sie dowiedzialem z rozmowy na czacie z osoba pomocy technicznej MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę...co jakaś gra to nie tylko nowe sterowniki graficzne do niej aby było 2 klatki więcej ale i poprawki do windy nr.10 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę...co jakaś gra to nie tylko nowe sterowniki graficzne do niej aby było 2 klatki więcej ale i poprawki do windy nr.10 :E

 

 

do bf 1 nie ze to bf V. W grach typu bf 1 sa problemy od maja 2017 roku po aktualizacji creators update

bf 1 jest 2 letnia gra i teraz maja to naprawic zeby tych dropow naglych z dupy nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunęli błąd ustawiania domyślnych aplikacji względem 1803 i już mi pasuje, bo niezwykle irytujące to było. Póki co problemów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA zawsze usuwałem powershellem aplikacje UWP przez ten błąd. Myślę, że to jeden z tych zamierzonych błędów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok cofam to co powiedziałem, bo od czasu gdy zainstalowałem aktualizacje nie uruchamialem żadnej gry no i tu zaczynają się schody... Każda absolutnie każda gra wychodzi do pulpitu bez żadnego błędu, dziennik zdarzeń pokazuje błąd 1000 i nic więcej, żadnych szczegółów

 

EDIT

 

Ok, nie wiem jakim cudem się to stało, ale po aktualizacji (ręcznej za pomocą softu MS) mój plik stronicowania zmienił rozmiar na kilkaset MB i dlatego żadna aplikacja nie chciała się załadować. Dziwne :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wymusić aktualizację do 1809? Mam build 1803 17134.407, próbowałem już parę razy żeby wyszukał aktualizacje na nowo i cały czas piszę że nie ma nic nowego. System Win 10 Pro, oczywiście legalny (HP Probook 450 G5).

Ogólnie Win 10 bardzo dziwnie się zachowuje, zainstalowałem go dzisiaj od nowa i już mi pokazuje że niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja - co jest bzdurą ponieważ PC nie jest częścią domeny a ja jestem jedynym użytkownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, całkiem zapomniałem o asystencie aktualizacji... /wstyd :E

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, całkiem zapomniałem o asystencie aktualizacji... /wstyd :E

Dzięki!

Sam nie wiedziałem, dopiero przeczytałem w jakimś sponsorowanym linku kilka dni temu, skorzystałem i działa bez problemu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się ale Win 10 dalej działa mi na nerwy :E Nie mogę aktywować Office'a z roboty bo pokazuje mi że ta funkcja została wyłączona przez administratora mad2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

wywala komus bluescreena przy uruchamianiu kompa po update do 1809?

 

Build 1803 i 1809 działa idealnie, jak tobie wywala to masz problem ze sprzętem lub robisz aktualizacje i jakieś oprogramowanie ci powoduje konflikt.

 

Udało się ale Win 10 dalej działa mi na nerwy :E Nie mogę aktywować Office'a z roboty bo pokazuje mi że ta funkcja została wyłączona przez administratora mad2.gif

 

Nie wiem skąd się biorą takie osoby jak ty Win 10 świeżo stawiany co 8 miesięcy i jeszcze nigdy nie sprawiał problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...